Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

17 vagyok, középiskolás

Van egy lány, akivel régebben nagyon akartam járni, de nem jött össze, mert hülye vagyok. tett jelzéseket évekkel ezelőtt nem nekem, hogy bejövős vagyok külsőre, mosolygott rám, stb.


aztán mostanában ritkábban látom, elmegy a folyosón, rám se néz, mintha a fellegekbe járna, de másra se, mintha észre se venne, vagy nem tudom. de a barátnője mindig megnéz, szóval csak nem vagyok láthatatlan, és a személyiségem is pozitív irányba fejlődött, mi történhetett, hogy szó szerint le vagyok szarva?


az is lehet, hogy azért nem foglalkozik velem, mert azt gondolja, hogy úgy is béna vagyok, és amúgy sem lehet semmi?


2011. szept. 6. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elege lett abból, hogy várnia kell arra, hogy megtedd az első lépést.

Vagy ez egy taktika: elérhetetlennek akar tűnni, azt mutatja, hogy közömbös vagy számára, közben pedig nem, csak azt gondolja, hogy így majd lépni fogsz.

A harmadik lehetőség az, hogy időközben összejött valakivel, vagy csak valaki más tetszik neki.

2011. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem jött össze senkivel

már tettem lépést, megadtam az msnt, erre nem vett föl, tudja, hogy tetszik nekem, erre nem volt semmi különös

bár egyszer nagyon mosolygott, amikor 2en voltunk, de nem hívtam el sétálni, ez hiba volt, biztosan igent mondott volna

2011. szept. 6. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs senkije, akkor még semmi sincs veszve!

És ha te vennéd fel msn-re?

Keresd a tekintetét továbbra is, ha rádnéz, mosolyogj rá, köszönj.

Amúgy volt köztetek valami kapcsolat (úgy értem, beszéltél-e már vele, vagy csak látásból ismered)?

2011. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

beszéltem vele persze

nincs meg a címe, és amúgy is utálom az msnt, de ő tudja a címem, de ez elég negatív, hogy nem vett föl

2011. szept. 6. 23:01
 5/6 orikon ***** válasza:
100%
és ha ő is utálja az msn-t? facebook? vedd fel ott
2011. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Figyi,az van hogy túl sokáig várattad a csajt,már bárki jönne szinte elmenne vele sétálni téged meg nem tart így sokra,azért érez még valamit,de csak akkor piszkáld fel azérzéseit ha tényleg akarsz tőle valamit,hacsak séta,üccsi,1 buli erejéig érdekel akkor inkább hagyd hagy élje a saját kis életét.Ha viszont komolyan gondolod,akkor szemezz vele,mosolyogj rá,hívd el valahová stb a többi már megy magától.sok sikert!
2011. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!