Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csók is megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók is megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve csókolóztam egyik fiú haverommal, aki szerelmes volt belém, és nekem is bejött a srác, de mivel volt barátom,így nem lett semmi, csak csók. Nem is a srác miatt volt, nem akartam hülyíteni, hanem a barátomnak akartam fájdalmat okozni (akkor kb. fél éve járhattunk mikor megtörtént), mert nem figyelt oda rám. Reggel elment dolgozni, 2 felé hazaért, otthon volt 4ig, aztán 4kor ment vissza 6ig segíteni pakolni egy családi ház udvaránál. Amikor végzett, arra sem volt hajlandó, hogy felhívjon (megértettem, hogy fáradt, nem is akadtam ki, hogy nem találkoztunk, és mikor én hívtam letagadtatta magát. Amikor este 7kor az anyja bejelentette, hogy menjenek vacsorázni, elmentek, este 10ig a városban sétáltak (nyáron volt), beültek egy presszóba kólázni, fagyiztak stb. Mikor én kértem, hogy jöjjön fel (4. nap, mikor nem találkoztunk), azt mondta fáradt (pedig nem is ment már 2 után sehova). Arra gyanakodtam, hogy van valakije, ezért bosszúból megcsókoltam azt a fiút, akit utál. Azóta szétmentünk, 2 év után, és most a békülésről beszélgettünk, de azt mondta, hogy nem tudja megbocsátani ezt az 1 csókot. Erre én felvetettem neki, hogy amikor másoknak tartozott és rajtam akarták behajtani a pénzt. Aztán tőlem is kölcsönkért, 1 év alatt adta meg, folyamatosan hazudott, de tök jelentéktelen ügyekben (azt hazudta, h márkás a ruha amit nekem vett, pedig láttam rajta hogy nem, nem is ez a lényeg, hanem hogy HAZUDOTT), és azt mondja, hogy amiket ő tett, azok megbocsáthatók, az az 1 csók nem. Ti mit gondoltok, tényleg ilyen nagy bűnt követtem el?

És a szüleim meggyanúsították (nem alaptalanul), hogy pénzt lopott tőlünk (több mint 10 ezret), de mivel nincs rá bizonyítékunk, ezért nem foglalkoztunk a dologgal.

Ezek után biztos, hogy én vagyok a főbűnös?


2009. febr. 24. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésre a válasz: igen, a csók is megcsalás.

a körülményeket olvasva: igen hibás vagy benne de ez lófing ahhoz képest amit a barátod tett veled. miért akarsz még ezek után is összejönni vele?

2009. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
neked tényleg erre van szükséged? semmi keresnivalód mellette...ne emészd magad...megcsalásnak megcsalás, viszont a mérleg rossztettekben inkább felé billen, de sztem találsz te sokkal jobbat is..
2009. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

miért megcsalás? Szerintem nem az.

Igazából nem én erőltetem a békülést, hanem ő, de az a baj, hogy szeretem, az elmúlt fél évben szinte kisangyal volt, nem tudok rosszat mondani rá, az előtte levő másfél év volt gáz. :(((

2009. febr. 24. 23:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem,hogy hol van a büszkeséged...ezek után messziről elkerülném,nemhogy békülésen gondolkozzak!Csók ide vagy oda, semmi keresnivalód mellette!Az emberek nem változnak, de ha erre van szükséged, csináld!Amúgy én soha nem bocsájtanám meg senkinek,ha akár "csak" egy csókkal is megcsalna! Felnőtt módjára nem így kell lerendezni a problémákat!Ha mindenki megcsalással orvosolná a konfliktusait, elég nagy baj lenne, szóval tényleg hibáztál!Ugyanakkor szemétség volt tőle,amit tett, de úgy gondolom,hogy az is a Te hibád,hogy ezt elviselted és nem hagytad ott, vagy legalább nem beszélted meg vele!Velem ezt biztos nem tudná senki meg tenni!
2009. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
azért megcsalás, mert a csók egy olyan dolog h bele kell adni a lelked, sztem sokkal inkább lelki szerepe van mint a szexnek, amikor valakit csókolsz akit szeretsz, érzed az ajkai puhaságát, ahogy a nyelvével játszadozik, az illatát, simogatod a hátát, nekifeszülsz a mellkasának, minden porcikátok összeér. olyan érzelemátadás ez, amely csak olyan emberek közt működik akik szeretik egymást. ha viszont olyannal csinálod, akit nem szeretsz, elveszíti a varázsát... és nemtom ennél jobban magyarázni... az egyik legszörnyűbb bűn a megcsalás kategóriánál. én meg nem csókolnám a barátom ha tudnám h amíg én szerettem addig ő mással is művelte ezt az érzelmi metakommunikációt.
2009. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Azért ez a csók nem ilyen szenvedélyes volt, mint amilyennek leírtad. Ez inkább ilyen, gyors szájra-puszi szerű volt. Legalábbis nem éreztem sem szenvedélyesnek, nem éreztem, hogy puhák az ajkai.

Kicsit félreérthetően fogalmaztam.

Szóval szerintetek megcsalás, oké.

Szerintem nem. Nem tudom mit szeretek benne, az eszem tudja, hogy nem szabadna szeretni, de a szívemnek nem tudok parancsolni.

2009. febr. 25. 00:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit szépíteni, ha mást csókolsz meg nem a barátodat akkor megcsaltad...Te sem örülnél neki a szerelmed ilyent tenne egy másik csajjal miközben Te szereted, és hidd el nem érdekelne akkor semmi kifogás.
2009. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor abba gondolj bele,hogy ha a pasid csókolt volna meg egy másik lányt,akkor megcsalásnak éreznéd-e?És azon is gondolkozz el,hogy ha egy ember szeret valakit,akkor úgy viselkedik-e,mint a barátod?Mert szerintem nem!Ráadásul,ha szeretne,akkor elsősorban nem azzal foglalkozna,hogy Te megcsaltad,hanem azzal,hogy bebizonyítsa,hogy Ő megváltozott, megbánta minden bűnét,és átgondolná,hogy mit szúrt el,aminek következtében megcsaltad!Lehet,hogy Te szerelmes vagy, de ha a dolog egyoldalú,akkor sok értelme nincs!Ráadásul elég gyerekes megcsalással bosszút állni...
2009. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm.


Délután (azaz nemrég) leültem az exemmel megbeszéln a dolgokat, elmondtam neki azokat a dolgokat, amiket itt írtatok sokan, belátta, és én is, hogy mind a ketten hibáztunk, de mivel ő sem tud bennem megbízni, és én sem benne, ezért nem békülünk ki.

Amúgy meg ha ő csókolózott volna más lánnyal, én nem mondanám, hogy megcsalt, mert nem feküdt le vele (nálam csak ez számít megcsalásnak), de qvára megbántott volna.

De mellesleg az sincs kizárva, hogy ő is megtette, csak nem derült ki. De az ügy szempontjából lényegtelen már.

2009. febr. 25. 16:26
 10/11 anonim ***** válasza:
A csók az egyértelműen megcsalás!!!
2009. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!