Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemi herpesz. Mennyi ideig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi herpesz. Mennyi ideig?

Figyelt kérdés
Akinek volt már.. Hány nap után kezdett el gyógyulni? Rendesen kezelem, használok rá aloe verás cuccot, meg krémet, amit felírt a doki, meg gyógyszert is szedek, de nekem egyelőre még csak rosszabb.. :(
2011. szept. 7. 12:47
 1/6 anonim válasza:
Szerintem logikus, ha további problémáid merülnek, fel, akkor újra meg kell látogatnod az orvost. Hiába kérdezel olyat, akinek volt már, ez is - mint minden más - emberfüggő. Szóval szerintem menj el megint orvoshoz, hiszen ő ért hozzá, és biztos válaszokat tud adni.
2011. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos jelenleg én is ebben szenvedek 4 napja, tegnap óta szedem a gyógyszert meg a krémet amit doki felírt. Én is csak olvasgatom h mikor gyógyul már, de sajnos mindenhol egy-másfél hetet írnak. Remélem h tényleg begyógyul addigra :S

Ha első alkalom neked is akkor azért érzed rosszabbnak, mert az első ,,lezajlás" a legrosszabb és leghosszabb. Állítólag a későbbiek könnyebbek lesznek.

Kitartás, sajnos nagyon felemészti az embert...

2011. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Igen, ez az első.. Hétfőn kezdtem el szedni a gyógyszert, tegnap fogyott el. És már láthatóan gyógyul, tök jó! :) Meg már nem is fáj igazán, csak azért kellemetlen picit. Meg hát ezekután már semmi se fog fájni..


Jobbulást neked!

2011. szept. 10. 09:08
 4/6 anonim válasza:
A nemi herpesz gondolom azt jelenti ha a nemi szerven van. Nekem pár napja kijott a combom belso reszen kozel a puncimhoz. Nem vagyok benne biztos hogy herpesz de mi más lehetne. Eddig csak a számon volt. Szerintetek menjek borgyogyászhoz???
2011. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát így látatlanba mi nem tudjuk megmondani neked h mi az. Ha nemi herpesz, akkor sajnos nem csak a belső combodon fog kijönni, hanem a hüvely körül is. Ha herpesz minél előbb kezelés kell, mert ez sajnos elég fájdalmas lefolyású vírus. Úgy tűnik nekem is használ a szer, kezdek gyógyulni,de olyan hét van a hátam mögött amit ellenségemnek se kívánok.


Kívánom h ne herpesz legyen.

2011. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Örülök, ha jobban vagy! Én már mondhatni teljesen meggyógyultam. És hát én sem kívánok ilyet senkine se..ezekután már tényleg semmi nem fog fájni..


Utolsó előtti! Menj el bőrdokihoz! Elképzelhető, hogy az, de ha szerencséd van akkor lehet, hogy valami kis gombás fertőzés vagy ilyesmi. Ne halogasd!

2011. szept. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!