Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitől kérjek segítséget?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitől kérjek segítséget? Elmondjam anyunak? (herpesz. (Y) )

Figyelt kérdés

Sosem volt még herpeszem se a számon se ott lent... De most elkaptam és nagyon fáj! És most így azon kívül hogy eszek egy rakat c-vitamint meg ápolom ott a bőrömet nem igen tudok mit csinálni vele... Amúgy is tisztában vagyok vele hogy csak tüneti kezelés létezik rá. Nem tudom hogy mennyivel hatásosabbak a gyógyszertárakban kapható kenőcsök stb... A kérdés az hogy elmondjam-e anyunak ezt (lassan 18 vagyok, és sejti (szerintem tudja) hogy élek nemi életet...) meg amúgyis akarok vele a fogamzásgátló felíratásáról beszélni... Csak nem lenne ez nagyon kínos? :S Biztos segítőkész lenne mert amúgy jóbavagyunk... Csak nem tudom annyira gáz ez az egész... Barátomnak sem mondam még el ezt pedig hétvégén fontos lenne hogy találkozzunk mivel ünnepelünk :S És tudjátok tudnám mire fogni hogy miért nem csináljuk mert tényleg pont most jött meg de félek hogy ha nagyon kanos lesz akkor nem érti meg hogy miért nem akarom :S Na mindegy nem ragozom tovább... Várom a válaszokat =/


17/L


2011. jan. 12. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
barátodnak mindenképp mondd el! de én a helyedben anyukádnak is elmondanám. tudom, hogy nehéz, nekem is volt nyáron gomás fertőzésem és nehezen szántam rá magam, hogy elmondjam neki, de segítőkész volt, mikor végül kinyögtem, és egyáltalán nem mérges. lehet, hogy neki is volt már, akkor még segíteni is tud
2011. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem csak tüneti kezelés létezik, létezik tabletta is 3500 Ft herpesinnek hivják azt szedtem. Kitől kaptad el?
2011. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
te marhaokos, de igenis csak tüneti kezelés létezik, lappang benned az a sz@r és sose tünteted el magadból mert egy rohad-ék virus az egész, a hü-lye tablettáid is csak tüneti kezelésre jók, szevasz
2011. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Beszélj anyuddal. WC-n ülve is elkaphattad vagy uszodában. Vagy pont otthon, anyud után leülve, úgy hogy ő nem is tudja, hogy vírushordozó. Nyugi!


[link]


[link]

2011. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A hasznos válaszokat köszönöm... Még mindig nem tudom mit csináljak. Fuh de utálom ezt a helyzetet :S

Az elsőnek meg üzenem hogy nem kellene általánosítani a hasonló korú lányokat -.-"

2011. jan. 12. 21:29
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, azért ennél lehetnél felelősség teljesebb is. Kapásból nőgyógyász. Ennyi!
2011. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hova legyen felelősségteljesebb?

Kapásból anyuka :) Nem fog megenni, megmondod neki hogy uszodában v vhol összekaphattad, és ennyi... gondolom, sőt tuti hogy egyből a legrosszabbra fog gondolni, de meg kell nyugtatni :D (Még akkor is ha nem igaz ;D)


Pasiddal meg azért beszélj, faggasd, célozgass... ne bízz senkiben, én sem teszem.


F/18

2011. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Felelősségteljesebb? Épp most próbálom ki találni hogy hogyan hozhatnám helyre ezt a hatalmas bűnt, amit tettem, épp elég bajom van a fájdalommal + még a görcsöléssel is, nem kellene még agyilag is felb.szni köszi >.<
2011. jan. 12. 21:35
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
b@sszon csak az ideg ha félredugsz ha meg a pasid volt kukába vele
2011. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom az igazsághoz hozzá tartozik hogy nem gondoltam volna kapásból herpeszre én sem, hacsak nem látom meg a barátom szája szélén... Szerintem tuti tőle kaptam el mert mondom előtte nem volt és már jópár hónapja vele vagyok + nem járkáltam mostanában idegen helyen wc-re...

Amúgy gyűjtöm az erőt az anyummal való beszélgetéshez, köszönöm :D

2011. jan. 12. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!