Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alvilági férfiak megbízhatóak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alvilági férfiak megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Néha nem tudom hogy megbízzak-e benne
2011. szept. 7. 17:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
éljenek a "rosszfiúk", mi?
2011. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Alvilági férfiak=rosszfiúk? Szerintem egyáltalán nem...de biztos olyan is van köztük.:)
2011. szept. 7. 18:30
 13/18 anonim ***** válasza:
alvilági férfi egy jóságos, aranyos cukifickó? hehehe?!
2011. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem megbízhatsz benne... de lehet hogy tévedek... gondolod hogy ezek a válaszok jelentenek bármit is?
2011. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szerinted?:))) aki lop csal hazudik a "munkájában", az veled biztos nagyon őszinte...:)
2011. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Akik a legtöbb társadalmi és emberi normát megszegik, egyszóval sokkal kevesebb dolog köti őket, azok vajon megbízhatóbbak, mint akik betartják?!


Valamelyik nap csöngettek hozzánk. Én meg nyomtam a gombot, mondom a postás. Kinézek a lépcsőházba és 5 rendőr jön felfelé a lépcsőn. Én meg persze besz@rtam, hogy lehet hogy olyan netoldalon voltam, ahol nem kellett volna vagy a munkahelyi kézkrémek kihozatala miatt akarnak-e házkutatást tartani. De szerencsére a másodikon lévő sötétített BMW-s stricihez csöngettek be, és őt keresték!

Namost te képzeld el hogy hozzád a készenléti rendőrség megy és hangos "Rendőrség, kezeket fel!" ordítozással hajnali háromkor rátok törik az ajtót. :)

Onnantól kezdve kit érdekel ha megcsal! :D

2011. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
de nem értem, alvilági, de azért nem rossz? nekem ez azt jelenti, hogy bűnöző:) minden esetre, ha mégsem az, de alvilági, a társadalmi normákat gondolom nem nagyon veszi figyelembe. persze ettől még lehet kedves, aranyos és gyengéd szerető, de én speciel nem bíznék benne:)
2011. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha-ha nagyon vicces ha sz*rt se tudsz a témáról meg poénkodsz légyszíves kímélj meg!"


Inkább gondolkozzál már el azon, hogy miket írsz, hülye idióta? Te valami elcseszett tini lány, vagy aki az ilyenekre gerjed? Megérdemelnéd, hogy miután jól agyba főbe vertek, eladjanak prostinak olaszba, a szeretett alvilági figuráid.


Egyébként pedig halál megbízhatóak, nálunk van egy uzsorás tolvaj cigány, aki mindig felolvas a beteg gyerekeknek a kórházban, egy nigériai drogcsempész, aki önkéntesként dolgozik egy öregek otthonában és egy verőember, aki virágot ültet a parkokban.


Hogy lehet ennyire korlátolt valaki?

2011. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!