Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a szeretlek szóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska'90 kérdése:

Miért kell a szeretlek szóval dobálózni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nem járok, csak szexkapcsolat van közöttünk 8 hónapja. Tényleg nincs köztünk semmi más, máskor nem is szoktunk beszélni, csak köszönünk egymásnak a folyosón. Egyik alkalommal, mikor együtt voltunk azt mondta, hogy "Szeretlek" - mert akart vmit, amit enélkül is megkap, szal nem értem. Persze én tök kiakadtam és elmagyaráztam neki, hogy ez nem vicces és fejezze be. Vasárnap is nála voltam (buli után, szal volt benne pia rendesen), már aludni feküdtünk le 6-kor, "beszélgettünk" még egy picit erre csak úgy a semmiből, semmihez se kapcsolódóan annyit, mond, hogy "Szeretlek". Már megint. De tudom, hogy nem így van - és nem is akadok ki azon, hogy nem így van. De akkor meg mi az istenért csinálja ezt? Mert mégha elérne vele vmit - de így is megkap mindent, amit csak kér.
2011. szept. 8. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a magyarban kevés szó van érzelmekre és lehet, hogy az a 2 "szeretlek" egy egyszerű "kellemes veled tölteni az időt" akart lenni. De aztán az is lehet, hogy megszokás, reflex.
2011. szept. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A két dolog nem zárja ki egymást. Részedről lehet, hogy ez megmaradt egyszerű szexkapcsolatnak de neki érzelmi kapcsolat lett egy idő után. Szerintem őszinte.
2011. szept. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!