Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas 180 cm körüli lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas 180 cm körüli lányok milyen pasikra buktok és miért?

Figyelt kérdés
külsöre gondoltam.Magas vékony,magas nagydarab vagy esetleg valami más?Részleteket is irhattok
2011. szept. 8. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
legyen 170-180 centi, kis pénisz, ragyás fej teli pattanással, szemüveg, zsíros fül/haj, korpás fejbőr, gombás láb, csupa allergia, tipikus izzadós, igénytelen, soroljam még?
2011. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én magas vékony, de azért kicsit izmos srácokat szeretem.

ilyen fura ízlésem van. (:

Nem szeretem kigyúrt állatokat.

Amúgy meg nem találok magas pasit x.x

181cm vagyok.

18/L

2011. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
shanana - a herceged előállt! :))))
2011. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 181 cm vagyok (ismerőseim szerint felhőkarcoló :)) és én is magas vékony, átlagosan izmos fiúk tetszenek. A nagyobb darabok valahogy nem jönnek be.
2011. szept. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és 20/L
2011. szept. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 193cm vagyok (FF). A barátnőm 180cm magas. Teljesen összepasszolunk. Nem áll ki a derekam az álvacsókolózástól és nem nézünk ki hülyén az utcán :) Sokan szeretik a magas lányokat. 180 cm alatt nem nagyon lehet pl. modell
2011. szept. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejonnek az olyan aranyos kis pasik mint Michael J Fox volt anno. 178 cm vagyok.
2011. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magas (190 körüli), elegáns, férfias :)
2011. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!