Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szerint miért gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szerint miért gáz ha egy férfi a szüleinél lakik mondjuk 27-30 éves korában?

Figyelt kérdés

Láttam hogy valaki írta hogy nem tudja hogy randizzon e a férfival mert még mindig a szüleinél lakik.

Ez miért probléma? Én 21 vagyok de ha nem lesz barátnőm 27 évesen se akkor nem fogok elköltözni. Nem jó egyedül élni, egész nap unatkoznék, ráadásul albérletet kell fizetni. Ha lenne barátnőm és keresetem akkor összeköltöznék vele. De hiába keresnék akár több száz ezret ha nincs barátnőm és egyedül kell éljek. Akkor inkább a szülőknél.

Így se szólnak bele semmibe, oda megyek ahova akarok, addig maradok ameddig jól esik, azt veszek amit akarok(amire van pénzem).


2011. szept. 8. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ja ja!
2011. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem gaz. Ha en lennek 27-30 ev korul(igaz lany vagyok), es nem lenne se komoly kapcsolatom, se ferjem, en se koltoznek el a szuleimtol. Mit csinaljak egyedul egy lakasba, inkabb kuporgatnam a penzem es kesobb, ha ugy adodnak, hogy ferjhez megyek, akkor kozosen vennek egy hazat. Egy olyan hazat, amely mindkettonknek megfelel. Amugy meg szerintem nem gaz. Sok ilyen koru pasi arra gondol, hogy minek koltozzon kulon, otthon van a szuleivel, az anyja mos ra, foz neki....
2011. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyen lányok ostobák, és nem tudják, mit beszélnek.


Aki a szüleivel él felnőtt korában is, az nem feltétlenül széles jókedvében teszi. Lehet, hogy munkanélküli, nincs pénze elköltözni, vagy csak simán szeret otthon lakni, azért marad ott, és a szüleinek sincs ez ellen "kifogásuk". Ezt nem lehet általánosítani.

2011. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"nem tudja hogy randizzon e a férfival mert még mindig a szüleinél lakik."


Van sok degenerált csaj, ne csodálkozz.

Tele vannak a tv-ből, újságokból jövő téveszmékkel.

Rájuk a hülyeség ragad jobban, nem a hasznos tudás.

2011. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

A.P. F.

Anyuci Pici Fia.

2013. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azoknak a lányoknak gáz, akik már oda szeretnének költözni a pasihoz, hogy együtt éljenek. Másként pedig akár egy éjszakás kalandra is bátrabban felmennek a nők, ha a pasi egyedül lakik.


Én nem egyedül lakok, de azt elmondhatom, hogy amikor a szülők nyaraltak, olyankor sokkal jobban jöttek a csajok hozzám.

2013. okt. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!