Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Az zavaró ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Az zavaró ha egy csaj túl sokat beszél?

Figyelt kérdés
mondjuk elmondja hogy éppen mi bántja,meg az érdekesebb dolgokat amik történtek vele mostanában.. és kb folyton beszél,de tud hallgatni is.
2011. szept. 8. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem zavaró.
2011. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 krvua ***** válasza:
100%
amíg nem kell hallgatnom addig nem zavar.
2011. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem felületes, semmilyen baromságokról hadovál, akkor nem zavaró.
2011. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha szóhoz tudok jutni, hagyja hogy én is beszéljek, akkor nem gáz. De azért tudja kontrollálni a szóf×sást. :) Tehát ha látja rajtam, hogy most nincs jó kedvem vagy valami, akkor ne nyomassa csak azért is a szöveget.
2011. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha rossz napod van, csak szimplán fáradt, vagy esetleg nagyon nem érdekel a téma amiről beszél neked akkor zavaró tudd lenni.


20/F

2011. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Mérhetetlenül zavaró. Az embernek kifolyik az agya az állandó blablától. Az a legjobb, ha egy ember csak akkor szólal meg, ha van valami mondanivalója is, ez mindkét nemre igaz.
2011. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kérdezzétek meg napietus férjétől
2011. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem, én még szeretem is ha sokat beszél egy csaj, sajnos mindig kuka csajokat fogok ki, ha kérdezem akkor is alig beszél, na az gáz.

21f

2011. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a beszédes lányokat:) 18F
2011. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én olyankor kikapcsolom az agyam igazából csak a melleit nézem az marad meg azt sose tudom h miről beszélt nekem abban a pillanatban:D
2011. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!