Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből még valami? Hát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami? Hát szóval van egy srác.. A legjobb barátom. Még mellettem is ül a suliban. És én teljesen bele vagyok esve...

Figyelt kérdés

És meg is a probléma az, hogy azt mondja, hogy nem tetszem neki.. de ezt csak mondja..Mondta hogy aranyosnak, szépnek tart,de..

Pl ha baj van segít, megvigasztal, ha kell akkor megvéd, nekem mindent elmond,mindent megbeszélünk szinte és hát az ilyen korú fiúknak szokása a tapizás szerintem.. Nah ő sem hagyja ki.. És nem tudom, hogy hogy vehetném rá, hogy bevallja ha érez valamit.. Ennyi lenne, és csak a NORMÁLIS válaszokat szeretnék, köszii

13/L (érettebb vagyok a koromnál, nem kell piszkálni hogy menjek babázni stb.)


2009. ápr. 21. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Menj babázni!!!!
2009. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ő maga mondta h nem tetszel neki? :S Mert ha igen akkor vagy nem tudja mit akar ezek után amiket csinál, vagy csak annyira jó barátjának tart h megvédjen, megvigasztaljon ami szerintem egy barátnak kötelessége ha tényleg az! A tapizáshoz nem tudok hozzászólni, de ez szerintem egy tizenéves fiúhoz (legtöbbhöz) hozzátartozik! De Igyekezz minél jobba lenni vele, haverkodni és majd alakulni fog ha tényleg akar tőled valamit! :)
2009. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kértem valamit... na mindegy, látom vannak olyan emberek is akik nem képesek a szavakat felfogni és értelmezni..
2009. ápr. 21. 21:43
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hát igen, ő maga mondta :( sajnos :(

2009. ápr. 21. 21:44
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Te vagy nem 13 éves vagy vagy valami nem stimmel ....

13 évesen azért ez nem így megy, a srác is sztem inkább meccskoxozik még .... várj 2 évet, akkor majd tombolnak a hormonok, nem nagyon kell őt visszatartani :-) Addig meg tényleg babázz inkább !

2009. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de igen 13 éves vagyok..

Ahm ha szted nem ezt csinálják a 13 évesek akkor nézz körül valahol ahol vannak 13 éves lányok és fiúk.. nézd őket fél órán keresztül és utána írj hogy mit láttál..

2009. ápr. 21. 22:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bírom ahogy az emberek elfelejtik, hogy milyenek is voltak 13 évesen.


Visszatérve a témára: sztem azért mondja, hogy nem tetszel neki, mert semmilyen tapasztalata nincs. És a fejében a TV-ben látott topmodellek élnek. Próbálhatsz kezdeményezni nála, de szerintem kerüljétek a vaginális penetrációt, pláne óvszer nélkül.

2009. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Helló, még emlékszem, 13 évesen a szülinapokon voltak nagy, sötétben rendezett csókpartik, ahol a fiúknak és lányoknak kártyát kellett húzni, és a találó kártyák alapján mindig más csajjal/lányoknak fiúval csókolózni. A fekete péteres kártyacsomag tökéletes volt erre. A szülők nem is sejtették mért szeretünk annyira feketepéterezni a szülinapokon :)))


Szóval ott volt egy Erzsike, aki sötétben úgy csókolt mint egy angyal, és megfoghattam mindenét... De világosban nem tetszett annyira, hogy merjek járni vele, pedig tudtam, hogy kedvel.

Na, 20! évvel később vallotta be, hogy szerelmes volt belém...


Szóval, van ilyen, hogy nem jössz nagyon be egy srácnak, de azért akad itt-ott egy kis testi dolog...


Szerintem élvezd az érintéseit és ne nyomasd, hogy járjatok, csak éreztesd vele, hogy nagyon jó vele lenni. Tudom, 13 évesen nehéz, de valahol itt kezdődik a nőciség...

Sok sikert!

2009. ápr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

13 évesen mi a szart akarsz?

idióta...

amúgy meg rohadtul nem v érettebb a korodnál.

már ezis csak 1 szleng amit a kis pisisek mondogatnak.

szánalmasak vagytok.!



MENJ BABÁZNI !

2009. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) ez a kártya jó ötlet :D
2009. ápr. 22. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!