Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért taszítom az embereket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítom az embereket? Ha a buszon csak mellettem van hely meg egy csöves mellett biztos, hogy a csöves mellé ülnek le. Miért?

Figyelt kérdés
Ennyire rosz a kisugárzásom? Vagy csak bemesélem magamnak? Mostanában egy kapcslat sem jön össze, pedig ez előtt bármilyen csajt fel tudtam szedni.
2011. nov. 13. 06:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Velem is így szokott lenni, és velem azért, mert undorítóan nézek ki.
2011. nov. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Azért ne adjátok fel, a 7 milliárd ember közül a Nektek 'rendelt'nagy Ő épp rátok vár.
2011. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Velem is ez van.


Én örülök neki. Mindig leülök egy négyesbe és nyugodtan elvagyok :D


Csak a haverok meg a jóarcok mernek leülni.

Ronda meg nem vagyok :P

2011. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
A csajok a vonaton buszon nem szeretnek potenciális pasik mellé ülni!!! Inkább csaj vagy más olyan mellé ülnek akitől nem kell tartaniuk, h akar tőlük valamit.
2011. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ma 08:20


Valahol Bogotában (Columbia)! :D

2011. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nincs messze, még kívül esik a reptoid invázión. Amúgy engem is elkerülnek az emberek. Vajon miért? :) Áh, ki nem tojja le, Rammstein beizzít a fülbe, és élvezem az utazást a koszos-szutykos villamoson.
2011. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, lehet félnek Tőled az emberek, és nem mernek melléd ülni!
2011. nov. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dettó velem is ígyvan, pedit bányarém se vagyok :D
2011. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem fogok álldogálni, mert csak egy pasi mellett van szabad hely, tök lazán leülök mellé. Észrevettem, hogy néha vannak fiúk, akik mellém nem mernek leülni, míg mások lazán. Megint vannak olyanok, főleg öreg bácsik, akik inkább mellém ülnek le, mint mások mellé. Ha unatkozom, megfigyelem ezeket:) 19/L
2011. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer otthonhagynatnád már a láncfűrészt...

amúgy meg fényképről többet lehetne mondani.

2011. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!