Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, vajon miért, hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, vajon miért, hisz nincs is oka rá?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy az osztályban az egyik srác többször is néz, és amint odafordítom a fejem, ő elkapja a tekintetét. Persze most rögtön arra gondolhattok hogy mi itt a kérdés, biztos bejövök neki, de!


Volt egy étkezési zavarom, és a csajok + a srácok egy része az osztályban kiállt mellettem; segítettek a pszichológussal együtt (már majdnem meggyógyultam, egy hónapban alig 1-2szer ha vannak nehéz napjaim, mikor nem tudok enni, szal kb. 95%-osan gyógyult vagyok. pszichológusom is segít még meg család mindenki :))

De ez a srác, aki bámul, ez azok közé a srácok közé tartozik, aki azt hiszi: "hát hülye egy csaj, ha nem eszik... aki hülye az hülye, gebedjen meg ha olyan idióta, hogy nem eszik" -> szóval neki ilyen az életfelfogása.


Szóval ezek alapján azt hinném, hogy idiótának tart (ami meglehet) meg nem is szoktunk beszélni, sem neten, sem osztályban nagyon csak ha muszáj pl.: "nem tudod hol van XY tanár" stb.


Szerintetek miért nézhet akkor folyton és miért kapja el a tekintetét rögtön?

mert persze én is nézek másokat de ha a másik észreveszi nem kapom el abban a pillanatban a tekintetem.

17/l


2011. szept. 9. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet jók a melleid.
2011. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, épphogy picik, bár van hogy néha nagyon enyhe push-upot felveszek (az étkezési zavarom miatt picik... lefogytam eléggé, és még híznom kell.)
2011. szept. 9. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy irtó sexy vagy? Dobj mán fel egy képet!
2011. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sz.tem meg akar dugni
2011. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!