Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nincs barátom?

Figyelt kérdés

Minden barátom/barátnöm szerint szép lány vagyok, vannak fiúk akik érdeklödnek irántam, de valahogy mégsem lesz semmi az ügyböl.

15 éves vagyok, 168 cm magas és 52 kg, vékony hosszú lábaim vannak, rövid barna hajam és barna szemem. Nincsenek különösebb börhibáim, nem vagyok visszahúzódó. Nyíltan vállalom a véleményem, mosolygós lány vagyok. Gyakran nevetek és rengeteg barátom van. Velem van a baj ?


2011. febr. 21. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
15 évesen kevés embernek van barátja/barátnője! A kiegyensúllyozott ember a kiegyensúllyozott embert vonza,han incs ilyen a környezetedben,akkor nincs ,akit oda vonz! Ebben a korban még,csak divatból járnak,szóval annyira nagy szerelemről nem maradtál le!!
2011. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13:24 Divatból vagy nem divatból, nekem is volt már barátom és (akkori) 14 éves koromhoz képest komoly volt. Mégis jó lenne ha lenne egy barátom, nem évekig tartó élet-halál szerelemre gondolok.. Nehéz megérteni és nehéz leírni mire gondolok :)
2011. febr. 21. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez a baj, hogy rengeteg barátod van. Általában az embernek nincs rengeteg barátja, mert a barátokkal foglalkozni kell, törődni velük. Ha bajban vannak segíteni kell őket, és túl sok barátra nem juthat időd.

A párkapcsolattal is ez a helyzet, lehet, hogy még nem veszed elég komolyan, akármennyire is úgy hiszed, és a fiúk sem vesznek téged komolyan épp emiatt. A kiegyensúlyozottságot pedig csak mutatod, miközben belül tele vagy kétségekkel.

De ez természetes ebben a korban. Ha a tanulással foglalkozol inkább, akkor lehet, hogy majd eljön a nagy Ő, csak ne keresd ennyire.

Hajrá! f

2011. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező hol laksz?
2011. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14:07 Budapesten, de ez miért lényeg?
2011. febr. 21. 14:14
 6/7 anonim válasza:

Budapesten merre fele?

am lehet h még nem találkoztál olyan sráccal akihez vonzódsz, és ő is vonzódik hozzád.

2011. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd... én 23f vagyok és még nem volt komoly barátnőm ... és akkor most mit csináljak? akasszam fel magam? XD nyugalom... mindennek eljön a maga ideje
2011. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!