Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha kénytelen vagyok nemet mondani valamire? Lent!

Figyelt kérdés
Van pasim,de mivel egy hónapban egyszer találkozunk néha már elunom magam és keresek mást...Most nemrég találtam egy kedves fiút akivel mindennap találkozok de kozben nemszeretném megbántani a másikat...Mit javasoltok???
2011. szept. 9. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak azért keresel más, mert unatkozol. Ha igazán szeretnéd a párodat akkor bármennyire is keveset látod, nem keresnél más srácot. Ha csak barátkozás akkor oké, de úgy, hogy nem valami sokat látjátok egymás a pároddal, így könnyen megeshet, hogy a másik srác "lehódít" tőle, pusztán csak azért mert messze vagytok egymástól. Szerintem mérlegelj, hogy kivel jobb, és úgy dönts, mert ha a párod tudta nélkül találkozol más fiúval az nem túl pozitív dolog a kapcsolatra nézve.
2011. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi nem "lehódít" hanem elhódít, valamint mást nem más.

Valamint(még az előző vagyok) gondold azt is végig, hogy megéri e ezt e kapcsolatot a pároddal folytatni, hogy ilyen keveset látjátok egymást, mert amit írtál abból úgy jött le, hogy nem vagy még felkészülve arra, hogy távkapcsolatod legyen, persze ha ez a kapcsolat annak tudható.

2011. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi ez mind pozitiv gondolat de en a masik sraccal nemjarok csak baratkozok ugyanis amig engem nemdobnak en se dobok senkit nincs szivem...
2011. szept. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!