Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá valamire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá valamire?

Figyelt kérdés

tetszik egy srác,most ballagtunk,és sehova nem akar velem meg a volt o.társakkal eljönni,pedig nagyon jóba vagyunk! még az osztállyal se akart soha eljönni sehova,mindig kérdezte hogy kötelező e,meg stb..

hogy vegyem rá hogy eljöjjön végre valahova,és ne csak a gépnél legyen egész nap?!


2010. jún. 26. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebben nemtudok segíteni énis ilyen vagyok
2010. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

sehogy. ha nagyon csökönyös a gyerek, talán ha megmondanád neki, hogy ez nagyon fontos lenne számodra, stb... próbáltad már?

ha nem jön be semmi, sz*rd le a fejét! majd csak észre veszi, hogy nincs minden rendben, amikor nem lesznek barátai...

2010. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

barátai vannak..többnyire netesek!! -.-"

mondtam neki hogy kééérlek,mondta h nem ér rá,stb..mindig a gép!!!

2010. jún. 26. 12:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia én is elég sokat ülök a gép előtt.De a barátokra van időm.
2010. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elvesztegeti a fiatal korát.Úgy mint én.
2010. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva: azért nem akar menni sehova mert minden ilyen összeröffenést stressznek él meg. Megszokta, hogy otthon a gép előtt nyugi van. Elszórakozgat anélkül, hogy bármi szorongás érné.


Ellenszert viszont nem nagyon tudok. Esetleg megpróbálhatsz picit erőszakosabban fellépni ("Jössz és kész!!"). Egyértelmű, hogy nincs semmi programja és teljesen ráér.

2010. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet azért nem mondja meg nekem nyíltan,hogy nem akar jönni,mert nem akar megbántani?
2010. jún. 26. 12:59
 8/11 anonim ***** válasza:
azért nem akar menni mer WOWon játszik.... kiba...ul utálom a wowos játékosokat... nincs idejük semmire még a barátnőikre sem és volt egy két oszt.társam akinek a b.nője ezért szakított a sráccal... mert a wow fontosabb volt mint a lány
2010. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Counter Strike vagy mivel játszik..:S
2010. jún. 26. 13:39
 10/11 anonim ***** válasza:
az egy fokkal jobb :D de ne hagyd neki menj fel hozzá mint barát és foglald le társasozzatok vagy találj ki jópofi játékokat :) twister,trambulin,kosár,tanítson meg focizni stb
2010. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!