Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen, lehet hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen, lehet hogy terhes vagyok? :|| Nagyon félek :' (

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és egy hete lefeküdtem a barátommal..Az a helyzet hogy nem védekeztünk:'\ A barátom meg belém élvezett, de azt mondta hogy tapasztalt, meg hogy vigyáz mert Ő már tapasztalt ilyen téren.Azt mondta, hogy nem lesz semmi gond és 100% hogy nem leszek terhes, ezért nem is vettem 72 órás tablettát.A holnapi nap lesz az 5. nap, hogy késik.Reggelente meg sokat eszek, mondjuk régebben is így volt, de most mintha még éhesebb lennék vagy nem is tudom:'( Annyira félek, mert ha Apa megtudja, hogy terhes vagyok ki tesz a házból..Szerintetek mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Kérlek segítsetek.


2011. szept. 9. 21:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon nagy az esélye, hogy terhes vagy....vegyél egy tesztet.
2011. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%
szokott késni... ha nem jön meg hétfőig akkor vegyél tesztet. :) az a legbiztosabb:D
2011. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
46%
95%
2011. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
74%
Ha beléd élvezett, és nem szedsz fogamzásgátlót, meg semmivel nem védekeztetek, akkor nagy az esélye, hogy terhes vagy. Vegyél egy tesztet.
2011. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
72%
Itt sajnos már nem lehet segíteni, a valószínűség nagy a terhességre. Vegyél egy tesztet.
2011. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
100%
Már ne haragudj, de hogy lehetsz ennyire felelőtlen? Nem védekeztek, belédélvez, és akkor csodálkozol, ha teherbe esel? Lehet, hogy terhes vagy, ilyen módon születtél te is. Nem szabad a védekezést a pasira bízni. Ha ő azt mondja, hogy tapasztalt, akkor nagyon menő, de akkor is te leszel terhes, ha nem vigyázol
2011. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ha az vagyok akkor mit csináljak?:'( A szüleimnek nem merem elmondani.:'( Tuti teljesen kiakadnának..
2011. szept. 9. 21:50
 8/43 anonim ***** válasza:
91%

Hát pedig sajnos van esélye...

Ugyanis olyan nincs, hogy "tapasztalt", és ezért majd ő tudja, hogy nem lehetsz terhes. Milyen butaság ez? :S

Csinálj tesztet!!

Egyébként késhet attól is, hogy most emiatt izgulsz, szóval nem 100% még semmi, de a tesztre szükség van. A bizonytalanság a legrosszabb, nem?

2011. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
70%

kb 99%, hogy terhes vagy.


Dobd ki a srácot azonnal, ha ilyenekkel beetet téged.

2011. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%

"Az a helyzet hogy nem védekeztünk:'\"


Az a helyzet, hogy elb.asztátok.

2011. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!