Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor élvez el a pali?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor élvez el a pali?

Figyelt kérdés
hülyeségnek tűnhet, annak aki 'tudja' ezt de én még szűz vagyok szóval fogalmam sincs. szóval. egy szeretkezés alatt(ahol gumit használnak) a pasi hányszor élvez el? mert ugyebár ha elélvez akkor magömlése van és akkor a gumi ugye "elhasználódik" XD szóval nekem logikusan az jön le hogy egyszer élvez el. vagy akkor most közben óvszert cserélne?:|| az hülyeség.XD vagy meg többször is elélvez? de még utána 'jó' az óvszer? komolyan ezt nem értem XD
2011. szept. 10. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
69x kb. Van úrja használható óvszer csak kikell nyalni a spermát ami belement.
2011. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Egy átlagos szeretkezés alkalmával 15-20 körül.
2011. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

belém 36x élvezett

Pista bácsi/98

2011. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

A 'pali' azaz Pál névre hallgató személyek általában 7-szer 8-szor élveznek de nem összekeverendő a 'béci' azaz béla egyedekkel akik akár 19-23 alkalommal 'jutnak szebb tájakra'

egyébként a többi speciálisan nem nyilvántartott nevű személy általában 76-szor élvez el!


-nitrovar- volk :)

2011. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer. De van, aki többre képes. Én pl. bírom :D
2011. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező! Te komolyan ennyire hülye vagy? Vagy csak megjátszod? Ha tényleg komoly a kérdés, akkor azt kell hogy mondjam, hogy neked nem való a szex!
2011. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok az ikszdé és értelmetlen a kérdés is.

A pasik nem tudnak egymás után kétszer elélvezni (rögtön).

Az első után olyan érzékennyé válik a mass, hogy szabályosan fáj ha izgatják. Olyan nyomó és iszonyatosan csikiző de nem élvezetes fájdalom, szóval egyszer ! utána kell egy kis pihenő.

NAGYON sokat kell ahhoz gyakorolni hogy órákon keresztül menjen neki a szex és akkor elvileg tudja folytatni.

Másik lehetőség, hogy valami annyira felizgatja hogy kiesik neki a fájdalomérzet és tudja folytatni , de azt általában egy erős fétis miatt van.

2011. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem "mass" hanem makk ^^
2011. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, még tizenéveid elején jársz, úgyhogy én segítek, nem szívatlak.

Szóval nagyon kevés kivétellel: ha egy férfi elélvez, akkor lelohad, és kell neki egy kis idő, míg újra harcra kész. Ez az idő egyéntől, a szex gyakoriságától és életkortól függ, lehet 5 perc és 35 is. Ekkor tehát gumit kell cserélni. Nagyon kevés az olyan pasi, aki lelohadás nélkül képes folytatni a szexet, akár több elélvezéssel is.


F36

2011. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

a szívatóknak üzenem, hogy ők is voltak kis tinik, és őket is érdekelték ezek, csak épp nem merték megkérdezni, vagy nem ismerték a gyakorikérdéseket..

köszönöm az értelmes választ adóknak! :)

de azt még mindig nem értem, hogy ugye a nő az többször élvez el nem? és akkor most az hogy van? a csaj elélvez vagy 3x de a pasas meg csak a végén?:)

2011. szept. 10. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!