Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt élvez el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt élvez el egy férfi kb. akkor, ha előtte a partnere már elélvezett?

Figyelt kérdés

Nálunk úgy van,hogy a férjem addig "visszatartja magát"amíg én elélvezek, utána pozitúrát váltunk,és ő "jön".Viszont nekem túl hosszú ideig tart(úgy tűnik)mire eltud élvezni...

Az időt nem néztem még soha,de nekem hosszúnak tűnik..

Szóval,itt pont az ellenkezője van annak,amit korai magömlésnek neveznek.

Ez jónak tűnhet,hiszen van időm kielégülni,de utána már elég kellemetlen,ha sokáig tart az aktus...

KÉREM, csak felnőttek válaszoljanak,nem kiskorúak beszólásait várom...


2011. okt. 23. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
sztem mondd ezt el neki, hogy neked kellemetlen már sokáig csinálni miután elmentél, lehet, hogy azt hiszi, hogy mégegyszer el tudsz menni vagy ilyesmi azért csinálja, lehet, h ő is megkönnyebbülne ha nem kellene tovább csinálnia, a ffak nagy része a nő miatt csinálja hosszan, vagy ajánld fel neki miután elmenél, h inkább orálisan elégíted ki
2011. okt. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. okt. 23. 10:38
 3/17 süni1 ***** válasza:
100%
Azzal énis úgy vagyok hogy addig tartom még el nem megy a párom de utánna kézzel segít nekem és ez jó így :) 23f
2011. okt. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy érted,hogy kiveszed,nem folytatod az aktust,hanem a kezével csinálja?
2011. okt. 25. 13:39
 5/17 anonim ***** válasza:

Én párom is vár, amíg én legalább egyszer el nem élvezek, utána pedig amíg bírom, és kedvünk van egymást élvezni, addig csináljuk különböző pózokban, amikor elfáradtunk, kevésbé bírja, akkor szájjal, kézzel befejezem neki. Ez így mindenkinek jó. :)


Szerintem is beszélj vele róla, nem hiszem, hogy problémája lesz a dologgal. :)


27/n

2011. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 süni1 ***** válasza:
Igen ügy ha a párom elmegy akkor én kiveszem és ö csinálja nekem kézzel vagy orálisan fojtatja nekem de ezt már rá bízom :)
2011. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azért aggódom, mert 44 éves,és már lehet a kora miatt húzódik el a dolog, remélem,nem lesz baj.
2011. okt. 25. 19:45
 8/17 süni1 ***** válasza:
csak nem lessz! Mindíg ilyen hosszú ideig tartott neki vagy nemrégtöl?
2011. okt. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azóta 48 ......

Hogy vagytok ?

2015. ápr. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Koszi,jol....:)

Semmi gond.

Kicsit ritkabb lett a szex,es igy n tart mar olyan nagyon sokaig utana.

Lehet az volt akkor a gond,hogy akkoriban tul surun voltunk egyutt.

2015. ápr. 19. 05:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!