Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A ti tekinteteteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A ti tekinteteteket nem vonzza oda, amikor egy másik lány kihívóan öltözködik? Nektek mennyire esztétikus ez a látvány?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy amikor láttok valakit mélyen dekoltált ruhában, akkor hogyan viszonyultok hozzá? "Immúnisak" vagytok rá, és teljesen közömbös számotokra, vagy ti is nehezen álljátok meg, hogy odapillantsatok?


Esetleg olyan volt már, hogy egy másik nő bámult meg nagyon titeket, mert kicsíptétek magatokat?


A kérdésem kizárólag heteroszexuálisoknak szól. A válaszokat pedig előre is köszönöm.


2011. szept. 10. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel,észre sem veszem. Kivéve a nagyon extrém eseteket, de akkor sem a szépségét figyelem, egyszerűen csak "ilyet még nem láttam" alapon figyelek oda rá.
2011. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnézem, majd ha olyan az összkép "hát ezt sem az eszéért szeretik" gondolattal megmosolygom :D Aki tényleg csinos, és nem r*bancos, annál a részletekre figyelek, pl. "de szép cipő, nekem is kéne ez a felső..."

20/L

2011. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig megnézem. nem tudom miért de úgy érzem muszáj :) és mindig elkezdek gondolkozni azon hogy hiába van kivágott felső rajta akkor is ez a hibája meg az a hibája... de ez szerintem az irigykedés miatt van. bár én mindig keresek valami hibát a csajon és akkor megnyugszom hogy én akkor is jobb vagyok nála :D :D
2011. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltűnően kirívóan öltözködik valaki, én is odapillantok, de semmilyen érzést nem vált ki belőlem. Sem ellenszenvet, sem vonzalmat.
2011. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok nem oda nézni, és személy szerint engem rohadtul zavar. Nem értem, miért kell boldog-boldogtalan arcába odatolnia. Egész egyszerűen nem vagyok rá kíváncsi.
2011. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!