Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre két férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két férfit szeretni?

Figyelt kérdés
Mikor megismertem a páromat, azonos időben ismerkedtem meg egy másik férfival is. Ő sokkal helyesebb, intelligensebb, iskolázott, kedves, de félénk, nem mert kezdeményezni. A párom iskolázatlan, kissé sajátos a stílusa illetve a megnyílvánulása, de olyan szépen udvarolt, hogy nem tudtam neki ellenállni, majd kis idő múltán beleszerettem, akkoriban egy időre eltűnt a másik férfi. Ennek immáron 3 éve. Azóta van egy fiunk, szeretjük egymást, de mégsem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék a másikra, illetve a mi lett volna ha. Nagyon sokat beszélgetünk interneten, sms-ben, de nem történt köztünk semmi. Ő túl jó ahhoz, én pedig semmiképp nem csalnám meg a párom. Mégis valami erős vágyat, vonzódást érzek felé, ami viszonzásra is talál már régóta. A párom mint mondtam nem csalnám meg, nem is hagynám el, de mégis tartok tőle, hogy egyszer a találkozásunk kicsit többe torkollik.
2011. szept. 11. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Akkor ne találkozz vele, sőt akármilyen nehéz szakíts meg vele minden kapcsolatot (persze ha a mostani pasidat tényleg szereted)! Nem csak a barátod hanem a gyereketek miatt is!


OFF (és ezért bocs)

Persze ha mi férfiak őrlődnénk így két nő között akkor rögtön mocskos disznók lennénk amiért egyáltalán eszünkbe jut ilyesmi...

2011. szept. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos, szerintem: nem

és vigyázz.. valóban egy letörölhetetlen folt esik a ragyogó kapcsolaton.

2011. szept. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kedves első: én azt szoktam mondani, hogy férfi, vagy nő de mind ember, mind hibázik és követ el nagy butaságokat.

Én nem szeretnék, szeretném megőrizni mint barátot. Nem találkozunk sűrűn, ugyanis ős "szerencsére" 300km-rel odébb lakik, így csak nagyon nagyon ritkán jár haza.

2011. szept. 11. 00:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem lehet egyszerre kettőt szeretni


"A párom mint mondtam nem csalnám meg, nem is hagynám el, de mégis tartok tőle, hogy egyszer a találkozásunk kicsit többe torkollik."


ezt viszont nem értem. állítasz valamit, és ugyan azon a mondaton belül meg is cáfolod

2011. szept. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Valóban igazad van, egyiket cáfolom a másikkal. Úgy értem, hogy nem csalnám meg azt akit szeretek viszont ezzel ellentétben ott van az az erős vonzódás és mi van, ha nem tudsz ellenállni?!
2011. szept. 11. 01:14
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Csak mutasd meg ezt az oldalt a párodnak, majd ő megmondja neked, hogy mi van akkor, ha "nem tudsz a másiknak ellenállni és a találkozásotok többe torkollik".
2011. szept. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"de mégsem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék a másikra, illetve a mi lett volna ha."

Ez itt a baj. Gondolkodsz, mi lett volna ha vele lennel, milyen lenne az elet mellette. Ha tenyleg oszinte vagy magaddal, akkor valalmi meg sincs rendben a mostani kapcsolatodban.

Azt irod, soha nem csalnad meg a mostani ferfit, de megis azt csinalod, Erzelmileg. Ha nem akarod magad orlolni, szsakitsd meg a kapcsolatot a masikkal. Igen, talan lehet szeretni ket ferfit, ket kulonbozo modon.

A masikat ahitattal, kivancsisaggal, a mostanit megszokottan, mint egy butor darabot.

2011. szept. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
"...férfi, vagy nő de mind ember, mind hibázik és követ el nagy butaságokat." -ez itt a probléma, manapság már bárki megtesz bármit az idézettekre hivatkozva. Ha magad is érzed, hogy hiba lenne, akkor ne adj rá esélyt magadnak, hogy hibázz. Ezen még a picid születése előtt kellett volna elgondolkodnod.
2011. szept. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Már megcsalod a párodat, hiszen érzelemben, a másikra gerjedsz!!!

Arról nem is beszélve, hogy nem csak levelezel is,

de állandóan arról fantáziálsz,

hogy milyen lenne kef*élni a másik pasival!!


Itt sírnál, ha a párod email-ezne valami régi csajával!!

(...és mindenki szidná, hogy tipikus pasi!!)

2011. szept. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Ez nálatok nőknél normális: kiszerettél a pasidból, és beleszerettél a másikba, mert az jobban néz ki. Hagyd ott a párodat, ne hülyítsd!
2011. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!