Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két embert szeretni ugyanolyan szerelemmel?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nem megcsalásról beszélek vagy hasonló. Úgy érzem, hogy ugyanúgy szeretek két embert, az egyiknél nem lehet semmi a másiknál talán, de úgy érzem, hogy egyformán szeretem őket, ráadásul szerelemmel. Ez lehetséges, vagy valamelyiket jobban szeretem?
2011. júl. 28. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kéne érezni..de ha az elsőt szeretted, és a másodikba beleszerettél, akkor nem szerettél volna bele, ha az elsőt annyira szeretted volna..
2011. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Irigyellek. A madarakat nem. ;)
2011. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

az akk nem szerelem!!: D

am hány éves vagy?

2011. júl. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is meglepődtem mikor először ilyet tapasztaltam. De amíg csak plátói a szerelem, amíg nincs együttjárás, addig bizony lehet ilyen. Bár akkor is az egyik személy a "csúcs", a másik inkább csak fellángolás.
2011. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lehet.. h felteszed magadnak a kérdést, melyik nélkül nem bírnád ki, tuti tudsz választani :)
2011. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen csak a Tvájlájtban van.
2011. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Angela...Angiie válasza:
nem.
2013. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
"Nem szerethetsz egyszerre két embert, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba." (Johny Depp)
2013. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!