Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik spontán orgazmus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik spontán orgazmus, amit az izgalom vált ki?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik olyan női spontán orgazmus, melyet esetleg az izgalom, pánik érzése vált ki? Többször tapasztaltam hasonlót és nem tudom, megszokott dologgal állok-e szemben.
2011. szept. 11. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Lányoknál még nem hallottam ilyenről de ahhoz nagyon kell élveznie a nőnek hogy esetleg valami racionális izgalom érzést váltson ki de szerintem nemi szervi érintkezés nélkül nem jöhet létre ilyen típusú orgazmus. Na fiuknál viszont van. Nem is olyan ritka mikor szex közben vagy előjátéknál a férfi elsül elég hamar na ez hormonálisan jön létre.
2011. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

bár nem izgalom miatt, de 2x is megtörtént hogy spontán telelőttem a gatyámat miközben aludtam. Szerencsére nem szokott ilyesmi történni mostanában, mert elég sz@r hajnal 3-4 körül felkelni és alsót cserélni. :D

18F

2011. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

jah bocs.. mikor olvastam a kérdést valahogy kihagytam a "női" szót.


21:02 voltam

2011. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemi érintkezés nélkül is van orgazmusom,leginkább mikor a fülemet nyalogatja,harapdálja a párom.Meg amikor nagyon sokáig finoman simogatja a combomat...
2011. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jeanne ***** válasza:
96%
De jó neked. Amúgy biztos orgazmusról beszélsz? Szívesen lennék a párod, ha kis simipuszitól elszállsz.
2011. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen orgazmusról.
2011. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Lion ***** válasza:
100%
Tök király! Pont tegnap este néztem egy műsort a Discovery-n (mindíg azt nézem :P ) és a női sexualitásról és egyebek mellett konkrétan a női orgazmus is szóba került. A kutatók megállapították, hogy 100 nőből 2 képes arra, hogy csupán a gondolataival orgazmust érjen el! Érdekes...
2011. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Nekem is volt már nem egyszer, és minden féle külső hatás nélkül. Szó szerint spontán, a nagy semmiből, és bármikor bárhol. Elég idegesítő tud lenni.
2012. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Detto nekem most kezdődött pár napja nem tudom már mit tegyek. El kap egy pánikroham, rosszullét, hányinger mintha a gyomromat kaparná valami. Úgy mint mikor kapar a torkod és köhögnöd kell de én gyomornál érzem ezt, közben alul folyton izgalmi állapot jön rám ezzel egyidejűleg.
2021. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!