Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smárolni tényleg ilyen szar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smárolni tényleg ilyen szar vagy csak én vagyok hibrid?

Figyelt kérdés

Tegnap smároltam egy olyan gyerekkel, akit kb 5 perce ismertem és ugye semmit sem éreztem iránta és rájöttem, hogy eddig még sose volt élményem jó csókban. Ez azért lehet, mert nem voltam szerelmes vagy ha nem is vagyok szerelmes, a csóknak akkor is jónak kell lennie?


Mondjátok, hogy csak akkor jó a csók, ha szerelmes az ember, mert ez így csalódás...


2011. szept. 11. 22:24
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Odajött, először megfogta a kezem,rám mosolygott , utána mindkét kezével megfogta az arcom és megcsókolt, de csak pár másodperc volt.

Nem vagyok egy romantikus alkat, de ez a legjobb dolog, ami valaha történt velem.

Nagyon jó volt, senki sem volt közel sem távol.

Sajnos soha nem lett a dologból semmi, pedig én a mai napig sem ellenkeznék.

2011. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
15 vagyok, és az illető iránt semmit sem éreztem, vonzalmat se.
2011. szept. 11. 22:32
 13/34 anonim ***** válasza:
73%

Gyakorlatilag nem is jártatok?


De hogy jutott az eszébe?

Én úgy tudom, a csajok nem szeretik, ha valaki csak úgy oda megy hozzájuk

2011. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne csodálkozz.

Ahhoz,hogy ilyen ódákat tudj zengeni, mint én, ahhoz nagyon kell szeretni a másikat :)

2011. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Barátok voltunk már évek óta, de én sosem barátként gondoltam rá,viszont ő csak barátként szeretett, gondolom én, de nem tudom, fiatalok voltunk. Nem csak úgy odajött :D Akkor oda is vágtam volna egy embereset :D
2011. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Na, akkor nagyon nem vagyok eltévedve.


Szóval Te szerelmes voltál belé, Ő meg nem volt beléd.


De az ember nem csókolgatja a barátait. Pláne nem egy olyan csaj, aki szerelmes belé. Azért az látszik. Még nem 100%ig tiszta.

2011. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
oda megy hozzád az utcáról egy akármilyen csöves hajléktalan alkoholista és lesmárol akkor ne csodálkozz, hogy nemjó xd
2011. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Hát, mégis megcsókolt :) Tényleg fiatalok voltunk, szóval úgymond belefért a korba :) Iszonyúan szerelmes voltam belé, de ő ezt nem tudta. Legalábbis én úgy gondolom nem tudta, nagyon próbáltam titkolni :D Normális esetben randin kívül ellenkeznem kellett volna ez ellen, de képtelen lettem volna, és egy percig sem bánom,hogy hagytam :)
2011. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Tök jó.

Sajnos nekem nincs ilyen élményem.

Ha szerelmes lettem egy lányba, az tuti nem állt velem szóba.

Nem kéne átmenni privátba?

Szegény 15 évesnek elrontjuk a topikját.

2011. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Ez így nem off, legalább elhiszi,hogy nem hibrid :D

Te hány éves vagy?

2011. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!