Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy bírjátok/bírtát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy bírjátok/bírtátok suliba menstruálást? :/

Figyelt kérdés

én nagyon nehezen...



13l


2011. szept. 12. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem kellemes, de nem tudsz mit tenni.
2011. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Timi: ) ***** válasza:
100%

Nekem nincs vele problémám,mert tampont használok,egyáltalán nem zavar,hogy most suliban ülök.Ha érzem,hogy cserélnem kell suliidő alatt megkérem egy barátnőmet kísérjen el szünetben a wc-re megtartja az ajtót,hogy senki ne nyisson be,intim törlőkendő mindig van nálam,megoldva a probléma. :)

24/L

2011. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem épp most megvan,ma suliban,hát nagyon rosszul volta..+ujgye nemis tudsz ujat betenni:( L/14
2011. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig simán bírtam, észre sem vettem, hogy megvan. *lekopogja*
2011. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemjól, de nálunk mindig van görcsoldó és törlőkendő alapból. :) Illetve korlátlan mennyiségű tampon, szóval bárhányszor kitudjuk cserélni. :)
2011. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy algoflex M sokat segít + tampon és betét.


15/L

2011. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én betétet hasznàlok és azzal sincs gondom.. mindig viszek magammal és olyan 2-3 óra utàn elmegyek wcre. készpont.
2011. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Amikor nagyon erős a vérzés, akkor reggel beteszek vastag szárnyas betétet, suliba megérkezve, ami kb. egy óra, kicserélem, egy másik vastagra, és ez így megy suli végéig, van, hogy minden szünetben a WC-re megyek, de van, hogy csak minden 2.-ban.

Ha, nem olyan erős, akkor egy szárny nélkülit teszek be, és ritkábban cserélem, mintha erős lenne, nagy ritkán tampont használok, de azt meg nem nagyon szeretem, mert nem tudom jól felhelyezni, és érzem, hogy ott van, amikor ülök, állok...

2011. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Mitmivan? ***** válasza:
86%
Nekem volt olyan jó párszor, hogy haza kellett mennem olyan sz@rul voltam, de hát ez van, ki kell bírni valahogy. Görcsoldó, sok betét/tampon, a barátnők együttérzése és úgy átvészeli az ember lánya. :D
2011. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
velem már egy jópárszor előfordult,hogy orvoshoz kelett mennem,mert úgy begörcsöltem,de amúgy egész jól,kivéve,ha egésznap sírok,mert annyira fáj.
2011. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!