Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a halak férfiakr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a halak férfiakról? És a skorpió nő - halak férfi párosításról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek az ilyesmiben, de anyum skorpió, apum halak, és 25 évig éltek együtt. Mind a ketten visszahúzódóak, nem vitatkoztak soha, általában apum tért ki a viták elől, és elhallgatta anyum kiakadását.

(Ja, és a múlt idő nem azért van, mert elváltak)

2009. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én halak wok
2009. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

van egy exem,halak..én skorpió nő...

ex lett,bár sztem akkoris ex lett volna belőle ha ősszel születik...

2009. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy a halak nő és skorpió férfi jó párosítás, fordítva nem tudom, szerintem neten nézz utána, rengeteg ilyen honlap van :)
2009. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaz hogy én nem vagyok skorpió (hanem oroszlán - ennyit a párhoroszkópról ;) ), a párom halak (férfi).


Mit kell tudni róla? Érzékeny, romantikus alkat, gyakran megbántódik, de ezt be nem vallaná a világ előtt, csak nekem, ezért sokszor kell bátorítani; kifelé nagyszájúnak mutatja magát. Borzasztóan ambíciózus, ha lelkesítik.

Szenvedélyes szerető, tévhit, hogy 'halvérű' lenne. :D


Szerintem nincs túl sok összefüggés a horoszkóp és a párkapcsolat között, nem ez alapján dől el, hogy 2 ember összeillik-e vagy sem. Ha tetszik, adj neki egy esélyt.

2009. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
ó ember! tök mindegy h mi a csillagjegy, nem ezen műlik 2 ember kapcsolata.
2009. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan dobnad a szerelmedet mert az a bune hogy halaknak szuletett?
2009. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
halak skorpió a legjobb párosítás,félre értés ne essen-nincs halak pasim.egyszerűen a halak az aki megvan irva lelki társunknak.ezt itt higgyétek el.
2010. dec. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!