Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethetsz-e valakit úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetsz-e valakit úgy hogy nem is ismered?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen az ütött szöget a fejembe,hogy van egy lány barátnőm.A lány csak most került ide ebben a tanévben és nap múlva elmondta hogy van egy osztálytársunk,aki tetszik neki.Másnap már azt mondta hogy szereti...és mennyire szereti,és ezt nekem sokszor ki is mondta.De konkrétan semmit sem tudott akkor még a srácról szinte.Még mindig nem túl sokat,konkrétan szeptember elsején látta először és azt mondja szereti.Én nem értem.Valahogy arra gondolok mindig hogy nekem mennyi idő kellett mire kimondtam,hogy szeretem.Nagyon sok.Nekem kellett az hogy meg is ismerjem és csak az után mondtam ki azt hogy szeretem miután tényleg sikerült is teljesen.


Szóval ő biztos hogy azt a fiút "szereti"? jóformán semmit sem tud róla,vagyis úgy igazából róla,és akkor hogy szeretheti,ha nem tudja milyen?Őt szereti vajon,vagy csak azt amilyennek képzeli?Nekem annyira fura amikor valaki úgy mondja ki azt,hogy szereti,ha semmit sem tud róla szinte.Szerintetek hogy van ez?


2011. szept. 13. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tetszik neki, és ő összekeveri ezt a szeret igével.
2011. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mitmivan? ***** válasza:
Könnyű csak úgy rámondani valakire, hogy szereti, de valószínűleg még nem tudja azt, hogy milyen valakit igazán szeretni (gondolom elég fiatal). Ezért dobálózik ezzel a szóval szerintem.
2011. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szeretni csak úgy lehet valakit ha ismered igazán,töltöttél már vele több időt,max tetszik neki vagy vonzódik hozzá,tiniként sokszor mondják hogy szerelmesek meg szeretnek,aztán később rájönnek hogy nem volt igazi érzés a szó mögött
2011. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Walk With Me ***** válasza:
Vonzónak találja, és tudatosan vagy tudat alatt még odaképzel olyan belső tulajdonságokat, amiket szeretne a leendő párjában látni. Szóval lehet, hogy szerelmes, csak nem a fiúba, hanem abba a valakibe, akit így ismeretlenül bele képzel.
2011. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb én is ezen a véleményen vagyok.Kivéve utolsó,azt nem gondolnám róla.Neki is mondtam hogy nem vagyok benne biztos hogy tényleg őt szereti,de azt mondta igen mert ő nem ilyen és egyre jobban szereti.
2011. szept. 13. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!