Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beülnél egy olyan fiú kocsijáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beülnél egy olyan fiú kocsijába aki szimpatikus de jóformán csak látásból ismered?

Figyelt kérdés

Felajánlaná hogy hazavisz. Beülnél mellé?

Látásból ismered, nincs közös ismerősötök(legalábbis nem tudsz róla) és nem tudod kik a haverjai/barátai.


milyen esetekben igen és milyen esetekben nem?


2011. jan. 24. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Hülye lennék ez a haza viszlek duma mást takar, lefordítom neked:

- Elmegyünk kocsikázni? Majd megállunk egy útelágazódásnál és jól megb@szlak. Oké? Jah ha gondood utána haza viszlek.

(ha van is kivétel nem bíznám el magam)

14/L

2011. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem találkoztunk csak beszélgettünk és felajánlottam hogy haza hozzám, kb. 40 km. Beült és megbizott bennem, nem is volt hátsó szándékom tényleg csak haza vittem:) de tudni kell, hogy nem mindenki ilyen mint én. Én az őszínte, kedves kategóriába tartozom. Ha nem ismered akkor már elég veszélyes, vagyis nem ajánlom:S ha nem érzed biztonságosnak akkor pláne ne.
2011. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Te minden fiúból ezt nézed ki?
2011. jan. 24. 21:45
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is elvinnék egy lányt aki tetszik nekem, de nem merem mert félek, hogy hátsó szándékot sejtene.

20f

2011. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegyikből mint mindig vannak kivételek mindenki maga dönti el mit csinál. Én csak a véleményem mondtam mitn ahogy kérted.

14/L

2011. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnek, hát azért van aki nem azért viszi haza! Nekem nem volt az a célom csak gondolom te sok szexmániasokkal találkozol, ez érthető akkor. Az ő helyzette bizonytalan azért nem ajánlott, de meglehet valakiben azért bizni. Én erőszakoltam meg senkit se és nem másztam rá, de haza vittem és utána jártunk is. Sokkal többet értem el vele azzal hogy haza vittem.
2011. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
kihagytam a nem szót-.-' de értsd jól.
2011. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát ha csak látásból ismerném biztos nem.

14/L

2011. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
egyik haverom már többször is csinálta és bejött neki, már mint a csaj a kocsiba :D
2011. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Inkább ne ülj be mellé..... bár te tudod!
2011. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!