Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézhet folyton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézhet folyton?

Figyelt kérdés
van egy lány minden hétvégén buliba van iszik drogozik is (speed stb..)nagyon szép és aranyosnak néz ki ,azt vettem észre hogy folyton néz.nem értem miért én nem járok buliba nem iszok nem drogozok eddigi pasijai is drogoztak meg buliztak.ha meglátom őt már nagyon ideges leszek mert azt akarom hogy ő az enyém legyen de viszont rá se nézek ,de hiába kéne nagyon nekem valahogy mindig csalódok benne amiket megtudok róla .nem értem hogy mit akarhat tőlem egy ilyen lány .volt hogy lehajtotta a fejét is ha rá néztem meg volt hogy meglátott és mosolygott de nem rám hanem fére
2011. szept. 13. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
kell neked egy ilyen?hány éves?eléggé visszataszító hogy iszik és drogozik is
2011. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18 éves kell egy ilyen mert nekem még nem volt csajom és örülök hogy legalább valaki néha rám nézz
2011. szept. 13. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

drog és pia hatása alatt néz rád?

mert azt ne vedd célzásnak csak örül ha még tud ülni a széken

2011. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem ő csak buliba csinálja utcán is néz meg egyszer mikor buliba voltam ott is nézett
2011. szept. 13. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
figyelj öcsém ne hogy már oda süllyedj hogy egy ilyen lány kell csak mert nem volt csajod,ismerkedj ne legyél nyúl és lesz csajod meg nem kell egésznap kockulni 23F
2011. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jaj furán irtam az előbb

ő csak buliba cuccozik utcán szokott nézni de volt hogy elmentem 1 szer buliba ott is nézett de egyátalán nincs neki drogos kiélt feje tök aranyos nak néz ki

2011. szept. 13. 16:37
 7/8 A kérdező kommentje:
de miközbe van pasija akkor is néz
2011. szept. 13. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen feje van ha tudod róla h drogozik és iszik. Hacsak nem vallasz hasonló nézetek jobb ha messze elkerülöd, belül már most haldoklik a csaj.
2011. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!