Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek kell a másikat folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell a másikat folyton cikizni?

Figyelt kérdés
Álltam a sötét oldalon,volt,hogy kigúnyoltak,hogy milyen gáz vagyok,mert nem érdekelt a külsőm.Most pedig,hogy kb 1 éve ˝jó csaj˝ lettem,nincs jelenleg párkapcsolatom és kavargatok fiúkkal (nálam nincs szerelemmentes szex!),mindenki mindenfélét terjeszt rólam,hogy ilyen-olyan ribanc vagyok.Szolid,francia műkörmöt viselek,és sminkelem magam.A viselkedésem közvetlen,de nem kihívó.A régi barátaim meg ˝a nagyon megváltoztál˝ dumákkal bombáznak és hülyeségeket találnak ki rólam...Mit tegyek?
2011. okt. 13. 23:29
 1/10 greeen ***** válasza:
vágd le a kettyós fejed egy bárddal mer fogyatékos vagy mint a kérdésed is!szerinted kit érdekel a francia körmöd meg a rizsporos fejed?hehe
2011. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az intelligens válaszod,igen megtiszteltél vele.
2011. okt. 13. 23:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Irigyek rád, túl szép vagy mellettük és próbálják elvenni az önbizalmad így. Ne hagyd magad :)
2011. okt. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Cseréld le őket.
2011. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt inkább az illetékeseknek mondd, és ne nekünk. Ha itt azt akarod hallani, hogy te mennyire jó vagy...lehet, hogy fogod ezt hallani, de ez nem segít rajtad. Elvégre nem mi állunk veled napi kapcsolati szinten.

Kérdezd meg őket! Biztos nem tudnak épkézláb magyarázatot adni.


24/N

2011. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van.Csak nagyon bizonytalan vagyok most,és félek,hogy elveszítem a barátaimat...Nehéz helyzet ez,tudom,aki nincs benne az nem érti :/
2011. okt. 13. 23:39
 7/10 greeen ***** válasza:
de most őszintén!Egy komoly,életrevaló karakteres ,igényes és karakán sexy csaj nem fog ilyen hitvány kérdést feltenni mint te!Pláne ahogy körülírtad!
2011. okt. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizony nem konnyu nepszerunek es szepnek lenni egy csapasra..Szerencsere en ilyennek szulettem :)
2011. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezeket komolyan barátoknak nevezed? Akik hülyeségeket találnak ki rólad? Ezekért nem kár! Majd szerzel új barátokat! Nem olyan nehéz az! :)
2011. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érezhetik úgy, hogy a külsőddel együtt a belsőd is megváltozott. Gondolj bele, ha az utcán valaki lát egy csinos lányt, aki teszi magát a pasi haverjainak (szemez velük, flörtöl, vagy már a mozdulatai is kihívóak), mindenki ribancnak titulálja őket. Nyilván kívülről veled kapcsolatban is ezt látják, csak ezt nem veszed észre. Flörtölhetsz a pasikkal, de túlzásokba ne ess... A régi barátaiddal pedig ülj le és beszéljétek meg. Ha ez sem hat rájuk, akkor nem is voltak a barátaid
2011. okt. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!