Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elfelejteni valakit aki nagyon közel állt hozzám? És még mindig érdekel mi van vele.

Figyelt kérdés
Nem volt kapcsolat és nem is lesz. Hagyjuk, hogy miért, a kérdésre válaszoljatok légyszi!
2011. szept. 13. 17:47
1 2
 1/12 BlackSword ***** válasza:
Pici lány!!! Te vagy az???
2011. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kire gondoltál drágaság? A kérdésre légyszi!
2011. szept. 13. 18:02
 3/12 anonim ***** válasza:

nagyon sehogy

{20/L)

2011. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig kénytelen leszek. Úgyhogy lökjetek valami tuti módszert. :D
2011. szept. 13. 18:22
 5/12 anonim ***** válasza:
akinek van írja le nekem is kellene...igaz kicsit més mert nálam volt is valami köztünk,de mégse,vagyis mindegy (és bocsi hogy nem válaszolok a kérdésre de így meg fogom találni később is)
2011. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1)Mennyi vagy? 2)Iskolatársad vagy vmi ilyesmi hogy mindig látnod kell?Nekem hasonló a szitu :( 16/F
2011. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

20/l


Nem kell látnom minden nap, néha szeretném akkor is ha nem is lenne semmi. Mégis "el kéne felejteni" vagy találni valakit aki elfeledteti, jobban megszeretek és onnantól már találkozhatnánk.


Na de valaki árulja már el a titkot mert látom ide gyűlik az összetört szívek tábora. :D

2011. szept. 13. 19:48
 8/12 BlackSword ***** válasza:

Mostmár tudom, hogy nem az vagy akire gondoltam... Ő értette volna a pici lány kifejezést, meg fiatalabb is nálad...


Jó módszer nincsen... Az idő majd mindent megold... Persze ez csak maszlag... Majd jön valaki, akit jobban fogsz szeretni, és talán ő majd feledteti a problémádat...

2011. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nincs rá módszer..

az agyad kell arra hangolnod,hogy nincs többé.Egy olyan embert kell keresned,aki az szöges ellentéte..rohadt nehéz,az emberiség 80%-a küzd ezzel a problémával és eddig nem sok sikerrel tudták "kigyógyítani" az ilyen sérült embereket.Nagyon erősnek kell lenned és ha kell sírj,menj el,változtass az életeden.Ahogy örök boldogság sem,úgy örök szomorúság sincs a mi kis Földünkön :D hajrá,hasonló cipőben vagyok én is,eddig a tapasztalataim írtam le,hogy mennyi sikerrel jár,az a jövő zenéje..neked sok sikert {20/l}

2011. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hangolnám az agyam ha nem lenne ez a fura katyvasz a szívemben. :/
2011. szept. 19. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!