Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 2 hete szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 2 hete szakított velem a szerelmem (indok nélkül), nem tudom a mai napig sem elfelejteni, egyfolytában rágondolok. Nem érdekel senki és semmi, csak depressziós vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha majd félévnél tartasz, onnan kezdődnek a hárkdór dolgok.
2010. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Vegyél egy kutyát!
2010. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Barátok, barátok, család, lényeg hogy társsaságban legyél! Én a szakításokat úgy fogom már fel, hogy ha vége akkor vége kellet hogy legyen. Meg ha valaki elmegy az azért van mert helyette jönnie kell valaki másnak. Szal ez így egy szükséges rossz persze el kell siratni a kapcsolatot szerelmet, de menni kell tovább jönni fog a következő szerelem, egy kapcsolat addig tart amíg tanultok egymástól, ha vége szakad az indokkal történik (sors, karma mindegy ugyan az)

én csak tudom 6 év után a bnőm lelépett egy másik sráccal, lassan egy 1 éve történt azóta van egy 7 hónapos kapcsolatom és még sohasem voltam ennyire szerelmes szóval egy percig sem bántam meg hogy vége lett! Te se tedd!:)

első pár napban néha segít ha megiszol egy két felest akkor könnyebb elviselni

Szia

2010. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Járj társaságba, tüntess el mindent, ami emlékeztet rá. 2 hét alatt ne várj csodát, hónapok kellenek... sajnos...
2010. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A feles sem jött be, semmi... Az a baj, hogy más városban élek, mint a családom, barátaim, így teljesen egyedül vagyok...
2010. jan. 26. 23:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felejteni, jobbat nem tehetsz... Ismerkedj új emberekkel, még ha erőltetned is kell magadat.
2010. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy megpróbálhatod visszaszerezni is. :)
2010. jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szeretném, de nem akarok tolakodó sem lenni. Kb 1 hete írtam neki, de nem válaszolt, de nem is küldött el. Még megpróbálom egy pár nap múlva, hátha...
2010. jan. 27. 00:22
 9/10 anonim ***** válasza:
gyerek ne legyél bohóc kérlek!!!!!!gondolkodj 1 kicsit.
2010. jan. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a nem válasz is egyfajta válasz
2010. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!