Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik nemnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik nemnek van nagyobb elvarasa?

Figyelt kérdés

Ferfinak vagy nonek?

Ma olvastam egy korlevelet, amiben felsoroljak mind ket nem elvarasait es szerintem valoban igy van, h a noknek azert tobb.

Mielott jonne az osztas nincs gondom a nokkel szimplan erdekel meg raerek:D


2011. szept. 14. 11:40
 1/10 BlackSword ***** válasza:
Egyértelműen a nőknek... Aztán meg csodálkoznak, hogy miért nem mennek oda hozzájuk a pasik... Mégis mit várnak???
2011. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nőknek.. mindenképp
2011. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jeanne ***** válasza:
Én annyit várok el, amennyit magam is megteszek/ betartok. De való igaz, hogy tele a szinglipiac rinyap*nákkal, akik csak követelni tudnak, közben meg arra sem képesek, hogy összeüssenek egy rántottát a férfinak reggelire... :S
2011. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Durva szó ez az elvárás,nem szeretem.
2011. szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ue. jutott eszembe, h en megyek oda a csajhoz, en viszem el randira, en allom, en hordozom kocsival en veszem a viragot meg sorolhatnam.

Aztan meg, ha esetleg meg van kerve egy rantottara vagy valami akkor meg megy a cirkusz, h o nem rabszolga.

Holott pasikent ennyi dolgom lenne..hat, orulnek:D

2011. szept. 14. 11:58
 6/10 anonim ***** válasza:

A csajoknak de ez nem véletlen... mert sok fiúban félelmetes mennyi tartás sincs puncit lát és már lohol utána lógó nyelvvel. Az a csaj aki épphogy nem bányarém elmegy bulizni talál 5 kiéhezett fiút az tuti aki elmenne vele... és ez nem jó egy fiúban is kellene h legyen tartás.

Én nem nyalom ki a seggét egyik csajnak sem csak azért mert lány! Persze ha szeretem kedveskedek neki meg minden de csak úgy mert puncival nem... és van bnőm :P

Szal a lányoknak van nagyobb elvárása, de azért, mert meg is tehetik!

16/F

2011. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak úgy mert puncival született* egy szó kimaradt XD
2011. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem külsőleg annyi elvárásom van, hogy sportos legyen, ápolt és legyen nálam magasabb (170 cm vagyok...). Belsőleg pedig legyen udvarias, megértő, álljon ki értem és magáért, ne legyen lusta és ne legyen tutyimutyi, ennyi. Eddig minden pasi, akihez közöm volt, elvárta, hogy kiszolgáljam (mosás, főzés, szex...), aztán meg ki vannak akadva, ha ezt nem tűröm szó nélkül. Nem azzal van a baj, hogy "Úristen, most nekem kell elmosogatni!", hanem hogy még a rohadt koszos zoknit is nekem kell kivinnem a szennyesbe, mert ő fáradt, mert ott a suli meg a munka stb... Én is ugyanúgy suliba járok, dolgozom, honnan legyen nekem több energiám? Azt pedig soha nem várnám el, hogy egy pasi tartson el, nálam egy párkapcsolat nem abból áll, hogy ide-oda kocsikázunk, meg éttermekben kajálunk. A kérdésre válaszolva, szerintem az elvárások nem nem függők, hanem személyenként változnak. 22L
2011. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
A nőknek csak fiatalabb korban nagyobb az elvárása,ugyanis a fiatal férfiak/inkább fiúk még nem bírnak annyira magukkal és ezért körülrajongják őket.De 25 felett lassan kezd átbillenni a mérleg.
2011. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, és igen a nőknek több elvárása van. Persze vannak kivételek. Magamat annak tartom. Nem várom el, hogy megvegyen nekem bármit is, hogy meghívjon bármire is. Ha mégis úgy adódik a következő alkalommal viszonzom. Sosem marad el. Ez csak egy példa volt de másban sincs másképp... de tény, hogy sok nő nem így gondolkozik.
2011. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!