Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a nagyobb érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a nagyobb érzés?

Figyelt kérdés
Na szóval ezt úgy értem hogy a b.nőmet múltkor kinyaltam, és nem egyszer élvezés előtt elkezdet kicsit rángatózni a lába és rögtön leállít. Persze elmegy teljesen de nem úgy van hogy ilyenkor ha tovább nyalom akkor sokkal jobban élvezné? Vagy hogy van ez pontosabban? ... :/ Csak jót akarok a b.nőmnek :)) Értelmes válaszokat szeretnék, ha valaki valamit nem értene írjon bátran megpróbálok kifejteni jobban mire gondolok! :)) Előre is köszönöm a válaszokat!! :))
2011. okt. 26. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nálam ugyan ez volt egyszerűen nem birta ki fizikailag h rángatózik és dobálja magát kb és mindig leállított.

én mielőtt elkezdtem mondtam neki hogy csak élvezze ne érdekelje semmi majd észre veszi ha befejeztem.

végén már majd nem elájult kapcsolatban az a jó hogy meglehet kérdeznia párod h mit miért hogy.

20/F

2011. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerûen nem birja tovàbb az izgatàst.
2011. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod milyen, mikor faszkiverés után hozzáérsz a makkodhoz? Kellemetlen, nemde?
2011. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze nálunk is úgy van mindig kérdezzük egymást hogy jó e neked ..stb :)) és igen ez nagyszerű egy kapcsolatban és nagyon köszönöm ezt a gyors reakciós válaszokat! :D
2011. okt. 26. 22:29
 5/6 A kérdező kommentje:
ŐŐ jah... gondolom akkor azért szokott leállítani mert kellemetlen neki... Azért tényleg köszönöm! :)
2011. okt. 26. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Női szempontból: van olyan, hogy a barátom izgat, és olyan kis éles gyönyör-nyilalásokat érzek, vagy hirtelen túl intenzív, és hiába tudom, hogy marha jó lenne, ha hagynám, mégse tudom, mert túl jó, anyira, hogy majdnem fáj, meg csiklandoz is. Van ilyen :) Én direkt imádom. Párom meg szereti, ha remeg a lábam, rögtön tudja, hogy akkor pár pillanat és végem.
2011. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!