Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rémisztő a tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rémisztő a tizenéves lányok alapmentalitása, nem?

Figyelt kérdés

1. alapból ellenségesek az udvarlókkal szemben (persze, ha tetszik, más a helyzet).

2. a legtöbb tudálékos, okoskodó, kioktató jellegű.

3. keménykednek, fenyegetnek, néhanapján.

4. nagyképűek.

5. úgy érzik, nekik tényleg mindent szabad, primitíven viselkedni, megalázni, lealázni másokat, ha viszont velük teszik ezt, még képesek azt is előkapni, hogy "de hát gyerekek ők még, szólok apukának".

6. ők már felnőttek (13-14-15 évesen), de ha felelősségről van szó, hirtelen gyerekké válnak.

7. úgy beszélnek az életről, mintha ismernék, mindeközben legtöbbjük iskolán kívül, és neten kívül nem is igazán tapasztal mást a világból.

8. könnyen pálcát törnek 20-30-40, esetleg 60+ évesek felett, életvitelüket, stílusukat kritizálják, holott azt sem tudják, min kell a legtöbbjüknek keresztülmenniük.

9. egy kis kritikai miatt is vérbosszút akarnak, és rendkívül erkölcstelen és gátlástalan módon tönkretehetnek mások életét (példa: tanár feljelentése, kirúgatása "szexuális zaklatás" miatt)


azaz: a mai tinik nagy hányadából nem tudom milyen felnőtt, vagy alapból, milyen ember lesz, de sem nyugdíjas, de még csak középkorú sem akarok lenni majd akkor, mikor ők fogják kezükben tartani az irányítást, országunk jövőjének alakulását...


2011. szept. 14. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz!
2011. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Jeanne ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy egyetértek ezzel, nem gondolnám, hogy a legmegfelelőbb helyen osztottad meg.

Amúgy válasz: De

2011. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, de hát mit lehet velük csinálni? A szülők nem nevelik, a tanárok nem nevelhetik őket.
2011. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
szívemből szóltál, csak rossz helyen :D
2011. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha engem kérdezel, a tizenéves fiúk sem kimondottan a lovagi erények bajnokai...

Még jó, hogy én "nem ebbe a világba" születtem :)

2011. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kivételek:) nem sok, de van. Én úgy vagyok ezzel hogy a szülő neveli ilyenné a gyereket, ha nem látja nem csinálja. Én 14 éves vagyok, általában jó viszonyban vagyok az öregekkel, bár azért ők se tökéletesek, nem egyszer találkoztam olyan nénivel vagy bácsival akinek ha átadtam a helyet a buszon akkor még egy mosolyt se eresztett el..... de pl. azért a bunkó tinikből is elegem van, átakartam adni a helyet, felálltam hogy letudjanak ülni erre leül egy 15 éves srác... hát én is nyakon tudtam volna csapni..

Kioktatás: hát ez benne van minden tiniben(bennem is) mert a mostani világban mással nem tudja magát az ember megvédeni, akár gyerek akár felnőtt. A bunkóság meg egyénileg szabott és ezt nekem mondhatja akárki akkor is a rossz neveltetésre fogom és az elkényesztetésre. Én nem vagyok bunkó de sajnos a bunkóságot a szülők engedik meg a gyereknek, nekem nem engedték/ nem hagyták rám kiskoromba és nem lettem bunkó.

A többire nem tudok konkrétan válaszolni mert én nem ez a tipus vagyok, ezeket az elkényesztetett hü-lyegyerekektől kell megkérdezni. Nekem is elegem van ebből, mert általánositanak, pedig vannak kivételek.

2011. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

mivel hím vagyok, kevésbé találok rájuk, egyrészt...

másrészt pedig, úgy vettem észre, a lányok sokkal figyelemfelkeltőbbek (akarnak lenni).

2011. szept. 14. 15:41
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok:) Lány:D ez igaz és ezt azért csináljuk/csinálják mert manapság minden fiúnak csak a plázapi*csák tetszenek. Még mindig kivétel vagyok:), nem öltözök k*urvásan csak odafigyelek mit mihez veszek föl, nem sminkelem magam.
2011. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem rémisztő, inkább kábránditó. Ezért nem kell tizenéves hülyepics@'kkal kezdeni.
2011. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek. Néha már félek, ha egy korombelivel kell beszélnem, nehogy leszúrjon mérgében. Hányadék...

16/L

2011. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!