Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Hány évesen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszok! Hány évesen volt először barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt, és nagyon gáznak érzem, ezért érdekel.

14/L


2011. szept. 14. 16:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy héttel a 16. születésnapom előtt jöttem össze a jelenlegi, első párommal. :)
2011. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt, és nem gáz. 18F
2011. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

14évesen volt egy hetes kapcsolatom >.<

14/l

2011. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nekem az is elég lenne, ha valaki csak 1 hétig járna velem, de legalább elmondhatnám magamról, hogy volt valakim. Tudom, hogy most az jön, hogy úristen milyen gáz vagyok. Igen gáz vagyok. Mert nem kellek senkinek.
2011. szept. 14. 18:19
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem gáz vagy, hanem buta. Ne azért akarj fiút, hogy elmondhass magadról, hogy igen, van vagy volt már barátod. Az alapján amit írtál, szerintem nem is vagy még készen egy párkapcsolatra. Most komolyan, jobban éreznéd magad, ha összejönnél egy sráccal, majd egy hét múlva szakítanátok, mert mégsem jó ez így?! Van időd bőven, még fiatal vagy!

Szerintem inkább önbizalomhiányod van, ezért akarsz barátod. De nem attól lesz önbizalmad, ha van pasid. Akkor lesz önbizalmad, ha megtanulod reálisan látni önmagadat, külsőleg és belsőleg egyaránt. Akkor leszel magabiztos, és vonzó mások számára, ha tisztában vagy a képességeiddel, természeteddel és tudod is kezelni ezeket. Ezt pedig csak is magadtól kaphatod meg, egy fiú sem fogja tudni megadni neked ezt.

Én inkább azt ajánlom, hogy nézz mélyen magadba, és gondold végig, mi az oka annak, hogy szerinted egy fiúnak sem kellesz.

Azt pedig felejtsd el, hogy 14 évesen gáz, ha nem volt még pasid. Ez csak a mai felgyorsult, médiától zsongó világban számít gáznak a 13-15 évesek körében. Egyébként hidd el, lesz olyan fiú, aki örülni fog annak, hogy 15-17 évesen nem vagy túl több kapcsolaton. Csak meg kell várni a megfelelő partnert.


Ha szeretnél beszélgetni velem, esetleg örülnél még 1-2 tanácsnak, írj privit.


És hogy a kérdésedre is válaszoljak.

Nekem sem volt még barátom, és egyáltalán nem érzem úgy, hogy gáz lenne. Én szerelmet keresek, egy normális párkapcsolatot, nem ugrok bele akármilyen kapcsolatba akármilyen fiúval. Inkább türelmesen várok, amíg eljön az én időm:)

16/L

2011. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen, jobban érezném magam. És igen, gáznak számít a korosztályomban. Tudod, ki akar az lenni, akit halálra cikiznek ezzel...
2011. szept. 16. 23:47
 17/22 anonim ***** válasza:
49%

09-14 19:07-es vagyok.

Akkor ünnepélyesen bejelentem, hogy bebizonyosodott, amit gondoltam. Szánalmas kis p*csa vagy.

De azért adok tanácsot is. Tedd ki a melleidet a kirakatba, sminkeld agyon magad, viselkedj kicsit r*bancosan, tuti lesz rá vevő pasi. Csakhogy ő nem fog megállni a csóknál, majd ha jól megd*g és egy hét múlva szakít, leshetsz. De te akarod, hát csináld.

16/L

2011. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szánalmas kis p.csa, nem szoktam kirakni a mellemet és képzeld, volt már pasi, aki ezért akart járni velem, de azt elküldtem a p.csába. De tudod mit? Gondolj, amit akarsz.
2011. szept. 17. 13:52
 19/22 A kérdező kommentje:
Ja és ha össze is jönnék valakivel, nem vagyok az a fajta, aki 1 hét után megk*ratná magát akárkivel. És igen, jó lenne nekem az 1 hetes kapcsolat is, hogy elmondhassam magamról volt valakim, de hidd el, inkább örülnék hosszabbnak, ahol szeretjük is egymást.. Csak tudod, nem tehetek arról, hogy nem vagyok az a fajta lány, akibe szerelmesek, így erre egyelőre esélyem sincs.
2011. szept. 17. 13:58
 20/22 anonim válasza:
11 éves koromban volt egy rövid azthittem ő az igazi és még mindig teccik (bár szerelmes már nem vok belé) és beszéltem bnöjével telon 10 percet (akkor) és aztmondta az akkori bnöm ,hogy mi jártunk azzal a csajjal és télleg nem volt semmi:(
2012. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!