Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gólyabál, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gólyabál, szerintetek?

Figyelt kérdés

Párommal több mint fél éve vagyunk együtt, eddig is távkapcsolatba éltünk. ( egy suliba jártunk , addig minden nap találkoztunk a suliba mig lenem éretségizett, tőlem kb.: 50 km re lakik és viszonylang jól törjük a távott. Heti 3,4,5 tali nyáron, de szeptembertől felköltözött pestre. ( egyetem miat) igy köztünk kb 288 km van..és eddig minden hétvégén talizunk) szóval, gólyabál lesz nemsokára és mire számítsak , mi szokott ott történni? Köszönöm a válaszokat.

Ha lehet .. Nemet és kort írjatok a válaszotok után.

Ő 20/L én 16/F


2011. szept. 14. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Meg fog csalni.
2011. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bizok benne. És tudom .hogy ő is szeret engem. De az0rt bennem van az . Hogy lehet valami idősebb pasibal jobb lenne neki :S
2011. szept. 14. 16:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Pasival
2011. szept. 14. 16:54
 4/5 mr.brown ***** válasza:
43%
szerintem gólyabál
2011. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Ő 20, egy új városban, új környezetben... pasikkal körülvéve...gondolom koliban...

Ne haragudj, nem akarlak elkeseríteni, de nagyon fiatal vagy hozzá, és csak fél éve vagytok együtt...

Magamból kiindulva nem a gólyabáltól kellene félned, hanem minden egyes nap, nem azért, mert fűvel-fával hentergek, hanem tudom milyen az egyetemi élet...

Egy 21 éves egyetemista csaj

2011. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!