Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jön a gólyabál, mik a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jön a gólyabál, mik a legjobb csajozási módszerek?

Figyelt kérdés

A mostani 9.-es lányok közül nagyon sok szép van, de mik a legjobb módszerek? Milyen szöveget vessek be? Vagy jó ha egyből megmondom neki hogy helyes lánynak tartom és szívesen megismerném? esetleg egy hétvégi randit is megemlíthetek? És az nem gáz ha az egyik nem jön össze, akkor megpróbálom egy másikkal? Csak mert nehogy összefogjanak. De nem csak köztük, hanem a 10.-esek meg meg a 11.esek közül is van egy pár szép lány akiket eddig nem nagyon láttam, s mostanában szoktam látni őket. Hozzájuk is van valami jó próbálkozási módszer?

Milyen tanácsokat tudtok adni?


2008. okt. 16. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Jó a segged Kő kóla?:D
2008. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

idióta! ide nem poénkodni járunk! Mármint ez az első "válaszolónak" szólt!


Aki megtetszik odamész hozzá, felkéred táncolni. Ha eljön kérdezgeted: hogy hívnak, miért jöttél ide, és aztán meghívod vmire. A többi adja magát, mert ha már egyszer elkezdtetek dumálni, és nem unja meg egyik a másikat a sz9övegelés jön magától :D A végén már lehet ő fog kérdezni tőled :)

2008. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne szólj be kérlek:P lány vagyok és éppen jó kedvem van..:D attól hogy ezt leírtam:D nem mindenki olyan besavanyodott mint egyesek és kikérem magamnak nem vagyok idióta érett nő vagyok de mind1...szép napot;)
2008. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy jókedved van örülök... nekem is, és ide járnak kétségbe esett fiatalok is, akik lehet epekedve várják a kielégítő választ!
2008. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg ne az átlagos kérdéseket dobd fel... lehet unalmasnak találná.. próbálj valami másról beszélni pl ami téged érdekel és próbál olyan témát keresni (miután elhívtad táncolni vagy odaülsz mellé) ami téged is és őt is érdekel sztem az mindenképp jó de azért a nevedet mondd el:) és kérdezd meg az övét is:D
2008. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnézést:D viccből írtam és én sem szeretem az ilyen beszólásokat..:D sőt utálom..
2008. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat

1: Szerintem most nem lesz a szivatások után diszkó, mert tavaly se volt, s lehet hogy nem is lesz már többé(de nem tom miért vezették ezt be)

2: légyszi a segítségeket írjátok, ne pedig hülyéskedjetek

Köszi

2008. okt. 16. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:

/off Hát nem azért, de a legtöbb embernek az lenne innen a legnagyobb segítség, ha valaki jól seggbe rúgná őket, h térj már észhez, gondolkozz és cselekedj.

/on Haver, sajnos a nőkhöz nem mellékelnek használati utasítást.

2008. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!