Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fagyos szépség. Milyen külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fagyos szépség. Milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező lány jut róla eszetekbe?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 20:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
20:33 vagyok, szerintem a hideg nők nem flegmák azok inkább a ma oly gyakori előfordulású beképzelt plázatyukok szoktak lenni.
2011. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

[link]


fugáznám a púzóját

2011. szept. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
világosbarna haj kék szem, alacsony nőies termet és kislányos arc. fagyos-elérhetetlen "...égi tünemény, földiekkel játszó csalfa vak remény..."
2011. szept. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
belsőleg: bizalmatlan, tartózkodó.
2011. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
szerintem a hajszín tök mindeggy. magas, karcsú, méltóságteljes, komoly, ridegséget sugárzó nő.
2011. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 mus musculus ***** válasza:
85%

Igaz, én XX kromoszómájú vagyok, de azért beleszólnék, ha nem bánod.

Nekem fekete (vagy nagyon-nagyon sötétbarna) haj, porcelánfehér bőr (nem az a 3 hetes vízihulla-beütésű), hozzá leginkább világoskék szem, de el tudom képzelni szürkével vagy világoszölddel is. Ezekhez karcsú, nőies testalkat, ill. 'darkosabb' stílus társul.

Magyarán olyasmi, mint Amy Lee.:D

Belsőleg meg arisztokratikus, intelligens, kevésbé empatikus, kissé flegma, komoly, megközelíthetetlen csajra asszociálok, aki nem mosolyog túl sokat, s csak úgy árad belőle a letargia.

Egy részről pozitív dolog, de megvan a negatív oldala is.

2011. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 audrey90 ***** válasza:
77%
nekem kívülről ilyen nagyon tucatlány kinézet, iszonyatosan vékony. gyönyörű, keskeny arc, szőke haj és világoskék szem. belülről pedig : önző, 'gonoszkodó', rideg, pimasz, flegma, válogatós, ronyálós
2011. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%
Karády Katalin jut róla eszembe. Kár, hogy ma csak h. pitsák vannak...
2013. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%

[link] ilyen

belsőre: Magabiztos, tudja mit akar, és el is éri. Ismeri az előnyeit, és okos, határozott fellépésű. Kissé karrierista, és realista, aki két lábbal áll a földön. Tud szeretni, de nem egyszerű elnyerni az igazi őszinte szeretetét, és bizalmát.


Nekem ez jut eszembe.

2013. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem egy az egyben Tarja Turunen jutott eszembe a Nightwish-ből. :) Külsőleg és belsőleg is.
2014. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!