Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyek azok a legfonto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyek azok a legfontosabb belső tulajdonságok, ami fontos nektek egy fiúban? Illetve fontos nektek, hogy férfiasan nézzen ki? Hátrány az ha gyerekes az arca?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Legyen határozott, magabiztos, legyen önbizalma, legyen jó dumája, legyen figyelmes, kedves, néha kicsit bunkó, legyen komoly és vicces egyben. Ezek közül egyiket se vigye azért túlzásba, és fontosak az arányok. Kinézet is fontos, a férfias külső sokkal előnyösebb.
2011. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Legyen figyelmes és megértő, őszinte. Legyen határozott, de ne erőszakos. Legyen humoros, társasági ember, és jó beszélgetőpartner. Legyen egy kicsit romantikus oldala, amit időnként mutasson meg nekem.

Külső alapján nekem valahogy jobban tetszenek a férfiasabb férfiak. Most biztos sokan arra gondolnak, hogy legyen kigyúrt. Nos, nekem a férfiasság nem (csak) ezt jelenti. Én pl. imádom, ha egy pasi hasa, mellkasa, lába, karja szőrös, persze egészséges mértékben, ha jól áll neki, még a borostát is értékelem. Ezenkívül az öltözék is sokat jelent férfiasság szempontjából, a csőnadrágot pl. nem szeretem fiúkon stb.

Ha szimpatikus a srác, működik a kémia és jól kijövünk, megértjük egymást nem érdekelne, ha kicsit gyerekesebb az arca, de csak akkor, ha ezt tudja kompenzálni mással:)

16/L

2011. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hmm.. igen a férfias arcot nagyon kedvelem, a gyerekeset kevésbé!!

a legfontosabbak:

1. humoros legyen

2. kedves legyen vagyis inkább úgy mondanám hogy NE legyen bunkó, udvariatlan, szemtelen

3.érett (de ez nem egyenlő a komolysággal)

4 legyen kicsit őrült

5. legyen benne a spontán dolgokban, ne tervezgessen mindent előre

6. tiszteljen, epekedjen irántam, legyen udvarias, de azt hogy szeret ne fejezze ki egyfolytában.

7. őszinte legyen

8. beszélgethessek vele MINDENRŐl

9. legyen nyitott a világ felé, a dolgokra, legyen optimista


ééés mellesleg nem hátrány ha valakiben van valami művészi hajlam írásra, versírásra, zenélésre, éneklésre. :)

2011. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Skyra Diamonds válasza:
100%
Ha érdekel a véleményem, leírom, hogy nekem tini koromban és most is a legfontosabbnak tartott tulajdonság egy fiúnál vagy egy férfinél a kisugárzása volt. Ez a belső és külső tulajdonságainak az összessége. Mai fejemmel sokkal fontosabbnak tartom a belső értékeket, mint a külsőt, egy kicsit fordított arányban, mint régen. Ez azt jelenti, nagyjából összefoglalva, hogy egy férfi legyen jellemes és igényes, magára és a környezetére. Akármilyen jóképű, okos, gazdag egy pasi, undorodni lehet tőle a gerinctelensége miatt.
2011. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mus musculus ***** válasza:
100%
A lényeg annyi, hogy tűnjön ki az átlagból, de ne a külsejével. Illetve fontos még az intelligencia (nem feltétlenül kell egetverőnek lennie, de az átlagos szintet azért üsse meg, persze a legjobb ha átlagon felüli), a humor, a hűség és hogy ne legyen paraszt. Ha ezek megvannak, én speciel már a s*ggemet csapdosom a földhöz örömömben. A gyerekesebb arcúak pedig kimondottan előnyt élveznek nálam, valamiért nem jön be a nagyon markáns pofaszerkezet.:D
2011. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
51%
Legyen sikeres de ennyi nem elég:) kényeztessen is el, amit csak szeretnék adja meg.Cserébe én is megteszek mindent az ő boldogságáért!Szóval legyen nagylelkű és csak engem akarjon!Külső nem számít
2012. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem egy férfi rossz tulajdonságait el kell fogadnia és ki kell egyensúlyoznia egy nőnek, mint például ha erőszakos, bunkó. Ebben egyeztessék egymással!

18/F

2012. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mus musculus ***** válasza:

"Szerintem egy férfi rossz tulajdonságait el kell fogadnia [...] egy nőnek"

Szerintem meg nem.

2012. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Mit beszéltek ennyit rólam??? :P
2012. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Legyen kedves, figyelmes, vicces, laza, egy kicsit érzelmes, lehessen vele sokmindenről beszélni. Legyen értelmes, és álljon ki az igazságért és a saját véleményéért, védje meg a szeretteit vagy barátjait és ne bujjon el a bajokból. Ne legyen zűlött, drogos. :D Nekem fontos hogy férfiasan nézzen ki, az idősebbek szerintem sokkal dögösebbek :DD Legyen egy pici arcszőret, legyen ápolt. Attól függ, hogy mennyire gyerekes az arca, ha pl gyönyörű mosolya van akkor máris nem érdekel :) Én a szemét nézem meg legelőször, mindekinek látszik a szemén az értelem, kedvesség.
2014. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!