Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinevetnetek a baratnotoket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinevetnetek a baratnotoket?

Figyelt kérdés

Ha a baratnotok sok dinnyet enne elalvas elott es ejjel bepisilne,nagyon kirohognetek es kicsufolnatok a baratnotoket?


Nem viccbol tettem fel a kerdest es bocsi,de nem birok ekezettel irni a gepemen.


2011. szept. 14. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mint az állat... XD nem dehogy is csak vennék neki egy csomag pempörzzzt
2011. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koldus ***** válasza:
100%
Annyira röhögnék, hogy én is behugyoznék xD
2011. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tréfarépa ***** válasza:
100%
nem .. sőt! belenyomnám az arcát és megmondanám neki ... rossz cicus rossz cicus
2011. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krvua ***** válasza:
100%
amúgy is kiröhögném:D
2011. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
XD elég szánalmas az tény....tuti keröhögném....XD
2011. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem vicces!

elég szomorú hogy nem kell fel ha már feszül a hólyaga,inkább vidd el urológiára

2011. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Urológiára? Maximum nőgyógyászhoz..


Egyébként egyszer velem is előfordult. Még emlékszem is rá, azt álmodtam, hogy épp wcre szaladok.. Aztán persze egyből fel is keltem rá, és siettem wcre, de egy kicsi csak csöppent az ágyra.

2011. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem nevetném ki

21/f

2011. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!