Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ribanc? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribanc? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem tudom mit gondoljak...Összejöttem egy csajjal, kb egy hónapja.

Egyre több dolog az, ami miatt ugyérzem, hogy ribanc lenne...vagy ez normális már ennyi idősen? Nemtudom, ezért kérdezek rá...

Nos az van hogy 17 éves, és eddig 10 pasija volt (mind a 10 zel d*gott is), leghoszabb kapcsolata saját bevallása szerint 1 év volt, és szintén azt állítja, hogy egyéjszakás kalandja még soha (!) nem volt...

A baj csak az hogy nemnagyon hiszek neki...:S Nagyon szereti a szexet, majdnem köztünk is megtörtnént már, egy hónap után (!) kicsit korainak tartom, de lahet én vagyok a maradi, vagy nemtom....Az eddigi csjaaim mind kivárták a 3 hónapot a szexel...most kicsit fura ez...

mag talán sokallom is a 10 pasit 17 éves korára...:S

Az is fura még, hogy ahova járunk bulizni, az ő városukban, kapásból ha találkozunk, valami ittasabb ismerősével, egyből lek*rvázza, meg leribancozza...:S Ilyenkor nemtudom mit is lépjek...csajom csak bambán néz, a többiek meg röhögnek....meghogy ne vegyem ám komolyan, mert piás a csávóó....:S

NEmtudom mit gondoljak, nekem életemben Ő a 4. csajom, aki komoly, melette volt még 4 egyéjszakásom, de 21 éves vagyok, meg fiú...ugyebár...

Sok a 10 pasi 17 évesen, meg így ez az egész?

Mert nekem ribanc, meg fél falu megdugta már csaj nemkell, de nagyon ugyveszem észre, ő pont ez...:S pedig kezdtem már beleszeretni...:( nagyon fájdalmas lesz ha kidobom..:(


2011. szept. 15. 11:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ribanc.
2011. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 BlackSword ***** válasza:
80%
Figyelj, a csajjal semmi gond nincs... Ha azt mondja nem volt egyéjszakása, akkor nem volt... Ezt el kell fogadni... Te nem bízol benne... Vagy az böki a csőröd, hogy több emberrel feküdt le, mint te??? Nagy ügy... Csak nem halsz bele... Az meg, hogy egy ittas kretén leribancozza, az annak is lehet a jele, hogy a csávó tepert nála, csak éppen sikertelenül... Szóval... És miért is volt korai egy hónap után lefeküdni vele??? Ezt mond már meg mert nem igazán értem...
2011. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem,hogy mit rinyálsz.Kell,vagy nem kell,döntsd el!

Ha nem szereted annyira,hogy a múltját ne vedd figyelembe,akkor hagyd el..,ha pedig annyira szereted,akkor ennek az ellenkezőjét tedd,ez ennyire egyszerű.Én is kb egy hónap után feküdtem le a barátnőmmel,azóta is velem van,ennek már 6éve.Őt is leribancozta valaki,de tettem rá nagy ívből.

2011. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
65%
17 évesen 10 pasi? mikor kezdte a nemi életet? Vagy mennyi idő alatt volt meg neki a 10 pasi? Netán egyszerre? Azért ezeken gondolkozz el...
2011. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
gumival dugd meg...
2011. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

14 évesen vesztette el. szal 3 év alatt 10 pasi, de ebből a 3 évből ugye egy évig volt egy hosszabb kapcsolata.

Jó, ez mond rendben van, csak azt nem akarom ,hogy a hátam mögött meg kiröhögjenek, hogy nah, beállt a sorba a falu k*rvájához...szegény gyerek...:S

Mindent megadok neki, amit tudok, vonzó dekoratív csajszi, és valoba kicsit piszkálja a csőröm, hogy több volt neki mint nekem...:S

2011. szept. 15. 11:36
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Te ribanc vagy? :)
2011. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Ő 17 és csajszi -_-

én meg 21 és srác.....nah...

ha így halad 4 év mulva mire 21 lesz 50 pasival dugott már?...

2011. szept. 15. 11:43
 9/40 napietus ***** válasza:
40%
röviden? az. vagy elfogadod ezt, vagy nem. gumi nélkül meg ne dugd, és igyekezz, mások is várnak sorszámra...
2011. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
64%
Dobd ki, ha ezen aggodsz. Mert, ha a multja zavar, akkor mar nem szeretheted annyira. Szoval NEXT.
2011. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!