Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megjött vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megjött vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A kérdésem a következö lenne. Szombaton lesz három hete hogy volt kaparásom és a doki mondta hogy 4-5 hét múlva jöhet meg utána a havim. Viszont még csak 3hete volt a mütét és az alatt volt h semmi se volt és volt hogy kevés vérzés ami ugye természetes ilyenkor.. Viszont tegnap estétöl olyan bö vérzésem van mintha megjött volna. 3-4óra alatt megtellik a betét. Szerintetek ez természetes ilyenkor vagy valóban megjött 3hétre a mütét után? Akinek van ez ügyben tapasztalata vagy tud valami infot erröl az kérem írjon.

A válaszokat elöre is köszönöm!


2011. szept. 15. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Elment!
2011. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vazz! Ha nem tudsz "vans" értelmes választ adni akkor bújj el!! Vagy csak a vigyelmet akarod magadra felhívni?!?!
2011. szept. 15. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

ez a büntetésed amiért megöltél egy embriót szép lassan el fogsz vérezni ez van

12/F

2011. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Képzeld hogy nem öltem meg senkit! Mivel elhalt terhesség volt sajnos!! És nem is ez volt a kérdés,ez már rám tartozik! Ha te se tudsz normális választ adni akkor hagyd figyelmen kívül a kérdést!! És 12évesek válaszára se vagyok kíváncsi IDIÓTA!!!
2011. szept. 15. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére nincs tapasztalatom ilyen téren, és adja a jóég, hogy ne is legyen. De én a helyedben felhívnám a dokit, vagy elmennék a rendelésre, biztos ami biztos. Komolyabb problémáknál nem célszerű itt várni a segítséget, mert ez az oldal sajnos egyre lejjebb csúszik.

16/L

2011. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma 19:24

Ez igaz. És nem segítséget vártam csak tanácsot kértem hátha volt már valaki így.. :) De azért köszi a válaszodat!!

2011. szept. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!