Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okt.20 -a környékén kelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okt.20 -a környékén kelet volna megjönie mensimnek, de nem jöt meg csak 30. án és kevés volt most 04. én is van de kevés ez mi akkor most megjött?

Figyelt kérdés
De nem szokot ilyen sokáig eltartani, meg ilyen kevés Vagy felsértete a méhszájamat a párom, pont 7 végén volt hogy szexeltünk és durvább volt mint szoktuk
2011. nov. 4. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Védekeztetek? Mert ha nem, könnyen előfordulhat, hogy teherbe estél. Nem minden nőnek marad el rögtön a menszesze, hanem van, akinek "kicsit" megjön, ettől megnyugszik, aztán kiderül, hogy jön a baba.

A legdurvább, amit hallottam, hogy 5 hónapos terhes koráig rendes meszesze volt egy ismerősnek.

2011. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia ! Nem védekezünk,mert kisbabát szeretnénk,de amúgy is rendszertelen a menszeszem,és most nov.1 -től kezdve szedem a Forever Royal Jelly méhpempőt .volt olyan hogy nem jött meg 2 hónapig de utána normális volt ..most meg nem tudom,hogy miért van ilyen kevés,meg hogy miért tart már 6 napja.
2011. nov. 5. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!