Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnetek az en helyembe ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnetek az en helyembe ennek a "baratnomnek"?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom, akivel regen nagyon joba voltam, de mivel mas suliba kerultunk el, ezert csak ritkan beszelgetunk. Szoval beszelgettunk az egyik sracrol, es azt mondja, hogy nagyon sok csajjal kavart mar(2-t emlitett meg), meghogy a srac ilyen, meg olyan. De en vakahogy nem ilyennek ismertem meg a sracot.

Ezt a csajt elkaptam mar 1x, hogy hazudott nekem. Volt egy srac, aki tetszett nekem, es o azt mondta, hogy van a sracnak baratnoje. En napokig sirtam, kozbe pedig sehok semmi, de o erovel allitotta, hogy latta oket olelkezni.


2011. szept. 16. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Egy nőnek sosem szabad hinni!:)
2011. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csakhogy mindketten nok vagyunk!
2011. szept. 16. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem baj, akkor sem szabad egy nőnek hinni
2011. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most is biztos terajtad röhög a sötét zugában, mert már harmadszor húzott téged csőbe ez a "jóságos" barátnőd XD
2011. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

"De en vakahogy nem ilyennek ismertem meg a sracot. "


Ha a barátnőd hazudott neked az első srác esetében,akkor félreismerted,nem?Egyébként mi a bizonyíték arra,hogy nem látta ölelkezni egy másik lánnyal?

2011. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A nőkben alapból van egy versengési láz. Van akinél erősebb.

Egyik barátnőmnél derült ez ki amikor a barátnője úgy tudta, hogy otthol segít az anyjának. Szépen elmesélte neki, hogy mennyire közeli kapcsolatban látott épp akkor egy másik lánnyal. Ez szép és jó, csakhogy épp nálam volt, nem az anyjának segített.

Szóval magadra hallgass!!!

2011. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Ezt a csajt elkaptam mar 1x, hogy hazudott nekem. Volt egy srac, aki tetszett nekem, es o azt mondta, hogy van a sracnak baratnoje. En napokig sirtam, kozbe pedig sehok semmi, de o erovel allitotta, hogy latta oket olelkezni." lány létemre nem érem fel ésszel mért tesz ilyet egy lány. egyik barátnőm iylet tenne vele, úgy szájba verném és többet nem beszélnénk. miért jó ez?
2011. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!