Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT valasztanatok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sarki kérdése:

MIT valasztanatok a helyemben?

Figyelt kérdés

Na szoval van a baratnom Doranak hivjak ddig nagyon jol elvoltunk de miota megkezdodtt a suli nem nagyon talalkozunk max szunetben de akkor is csak ha en megyek at hozza o eddig sose jott szep kislany szoke haj kek szem es testileg is rendben van de meg fel a parkapcsolattol szerintem hiszen en vagyok neki az elso o 15 eves ezzel nem is lenne problema megoldanank valahogy de megjelent egy masik lany ai siznten Dori sokkal jobban nez ki es oregebb is o 17 lesz es ismeri mar a dorgest nagyon elvoltunk es mara beszeltunk egy talalkat de mondtam neki h ha nem tud jonni akkor szoljon meg delelott h tudjak a masik Dorival beszelni h mi is van na szoval bocsabanat a hoszu bla bla blaert de ti mit valasstanatok

1.tures a baratno melett meg ha nem is elvezitek de tan ha kialakul valahogy

2a masik DOri aki jobabn is nez ki es benne van mar az eletben

ja annyi a baj meg h nem akarok senkit se megbantani hiszen tudom mijen az elso szerelem igy 1es Dori lehet megjobban be fordulna a fiuk elol a masik Dori meg gyerekkori legjobb baratanomnak a volt csaja am ezzel a gyerekkori legjobb baratommal mara eppen h csak koszonunk egymasnak koszi elore is


2011. szept. 17. 06:44
 1/4 anonim válasza:
Keress inkább egy Renátát. Reklám:
2011. szept. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát kétszer kellett elolvasnom, mire leesett a szitu. xD

Belezavarodtam ebbe a sok dóriba xD.

Hány éves vagy?

Szerintem, ha az 1 Dóri eddig nem keresett, akkor nem akar tőled semmit. ( Tudom, mert én is így vagyok most egy fiúval, hogy nem keresem, de ő mégis keres engem, soha nem írok neki, ő mégis ír nekem, mindig nem-et mondok bárhova hív, és nem vágja a szitut, hogy nem akarok tőle semmit...)

A 2. Dórit válaszd szerintem, nem azért mert jobban néz ki, de az 1. Dórit hagyd szerintem. :)

2011. szept. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 vagyok es nem reklam am akkor a dori ameik a baratnom miert o kart velem oszejonni na idnegy azert kosz a normalis valaszt de azt meg kell emliteni ha en megyek hozza annak orul meg adja pusizkat csokokat csak o nem jon soha
2011. szept. 17. 07:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja ezt nem írtad. :)

Ha a barátnőd, akkor maradjál inkább vele 1. Dórival.

Egyébként lehet, hogy nem mer odamenni hozzád.

Beszéld meg vele ezt a dolgot.

2011. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!