Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok és megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és megtetszett egy 16éves lány miről tudnék vele beszélni?

Figyelt kérdés
Hát először is én főiskolára járok ő gimnáziumba. És kb 100 km van a 2 város között, úgyhogy csak msnen tudok vele beszélni(mielőtt leszólná valaki azért írtam az előzőeket is oda). Amúgy myvipen meg iwiw stb-n már régóta fent van de csak most vettem észre milyen gyönyörú. De nem is ez a lényeg , hanem hogy miket lehetne/tudnék vele beszélgetni msnen (gondoltam rá hogy mondom neki, hogy jöjjön ki a meccsemre, ami minden vasárnap van, de előtte kéne 1 kis felvezető. egyszer már beszéltem vele de az elég rövidre sikeredett mert mennie kellett:( )
2009. ápr. 23. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezgess róla finoman,a nők szeretnek magukról beszélni :D Kérdezz a napjáról,miket szeret akár véleményéről.De szntem ne kérdezgess folyamatosan,mert lehet nem fogja élvezni ezt(unni fogja)a kérdezős-felelősdit,bár egyén függő.Ha észreveszed,hogy lassabban és egyre egyszerűben válaszol dobd fel a hangulatot. Mesélj vmi vicces sztorit magadról,picit el is ferdítheted a körülményeket,hogy még viccesebb legyen =D Szerintem ilyenekről. Sok szerencsét! 16F (=
2009. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
tefatökü barom nemigaz hogy nemvagy nyomorék 100 km 16 éves kislány hogy rohadnál meg a hülyeségeiddel együtt....
2009. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadónak: bunkó vagy,inkább kussolj. Köszi :)
2009. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!