Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak mások már pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak mások már pár randi után járni valakivel?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm nem rég ismert meg egy pasit,kb.2 hete,találkoztak 2x fél órára,a következő randin már összejöttek,csókolóztak,meg minden.Én ezt nem tudom megérteni,hogy hogyan lehet ilyen hamar összejönni valakivel?Vagy csak bennem van a hiba?Én nem tudnék megbízni senkiben sem ennyi idő után,nekem kell az,hogy megismerjem a másikat,és hogy megbízzak benne,kialakuljon bennem a szerelem,meg a vonzódás,és csak utána járnék vele.

17/L


2011. szept. 17. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés!
2011. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak a vágy hajtja... De lehet tényleg egymáshoz illenek. Ha jól kijön két ember egymással, könnyen kialakul köztük egy belsőséges viszony. Barátnőmmel egyik este találkoztunk, hosszasan elbeszélgettünk... Másnap már kerestük egymás közelségét... Este hosszasan ölelkeztünk... Végül megcsókoltam.
2011. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdés nehéz, ezt az is mutatja, hogy vans00000 sem tud hozzá szólni.

Én is csak közhellyel tudok válaszolni: minden ember különböző, vannak akik előbb alaposan megismerik azt, akivel kezdeni akarnak, mások inkább a kapcsolat közben ismerik meg a másikat.

2011. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jó kérdés.....re
2011. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 twinky ***** válasza:
25%
Mert most ez a divat. Tegnap osszejottem valakivel, akit 3 napja ismertem meg. Egy het mulva meg olyannal jarok, akit nem is ismerek. Ugy tunik, lassan teljesen mindegy az embereknek, kivel vannak, csak az szamit, hogy allandoan legyen veluk valaki. Ha hetente uj partnerrel kavarnak, az sem szamit.
2011. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pl nem csókolózok a harmadik randiig. Nem tudom hogy, mért de megvan benbem ez a gátlásosság
2011. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én volt hogy hiába akartam járni a 3. randi után leba*szott a csaj hogy mit sietek s otthagytuk egymást, én uátlom a nyalakodós udvarlós részt, úgy is minden udvarias nyálas nyavajából is csak sex lessz.
2011. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gergelyadam00 válasza:
a válasz szerintem abban van, hogy a mai világban nem szerelemre megy a "szerelem" hanem darabszámra...
2016. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!