Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem utáljátok krvára a vasárna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem utáljátok krvára a vasárnapokat? : D

Figyelt kérdés

Én nagyon nem bírom.holnap suli:(( Megint korán kelés ááááá Vasárnapi hangulatom van de utálom!:D Ti hogy vagytok

(igen ide írtam mert itt vagytok sokan..)


2011. szept. 18. 12:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Heti 3 nap. Hogy hány órám van, az változó, mert az előadásokat néha ellógom.
2011. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én ezelőtti héten beteg voltam.Olyan jóó volt:)) Itthon voltam egész héten.Most mégszarabb visszarázódni..:(
2011. szept. 18. 12:36
 13/24 anonim ***** válasza:
énis utálom a vasárnapokat. Nyelvvizsgára kell készülni, tanulni, nincs jó társaság, az osztályomat meg imádom, ígyhát én várom a hétfőt...:D
2011. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Te idióta csak viccből írtam így.xD
2011. szept. 18. 12:36
 15/24 anonim ***** válasza:
Én is mindig utáltam a vasárnapokat, holnap suli és utána fogászatra is kell mennem, szóval nem lesz jó napom.
2011. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Heti három nap nem sok..Azt még én is kibírnám:)
2011. szept. 18. 12:37
 17/24 anonim ***** válasza:
Igen, ez még tűrhető. Amúgy betegség után tényleg nagyon szar iskolába menni, én is nagyon utáltam...
2011. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mindig arra gondolok milyen jó is volt egy hete:((
2011. szept. 18. 12:41
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát igen, de csak az első nap nehéz. Ha már benne leszel, akkor gyorsan elmegy az egész hét.
2011. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mond haver, te tényleg nem ismered a slogent?: Mióta megláttam a kacsámatott, azóta szeretem a vasárnapoot!

Szájbergyerek!

:D

Amég suliba jártam, addig én sem szerettem, de mióta olyan műszakrendben dolgozom hogy nem számít hogy vasárnap van- e, azóta nem számít hogy vasárnap van- e, tehát szeretem a vasárnapot!

:D

2011. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!