Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! 17 évesen még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 17 évesen még soha nem voltam részeg. Nem ciki? Vagy ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Nem szeretek semmilyen alkoholt vagy szeszes italt.Még a pezsgőt se.Utálom az ízüket is.

1.Mindig arra gondolok mennyire károsít és a májamat is tönkreteszi.De nem ez a fő probléma.

2.Egy kis korty alkohol is elég hozzá,hogy mindenem elkezdjen zsibbadni.Szilveszterkor is amikor itthon vagyok a családdal megvárom míg mindenki koccint és le kell feküdnöm miután egy kortyot is iszok a pezsgőből.Egyszer egy kispohárral egyszerre felhúztam és úgy lezsibbadtam hogy még megszólalni sem tudtam vagy fél óráig.Mitől lehet ez?

Ebből következik hogy nem tudom milyen részegnek lenni.Ilyen idősen már szinte mindenki legalább 1X berúgott.Ne értsetek félre,én nem akarok részeg lenni,csak ti ezt hogy látjátok?

Bocsi,ha rossz kategóriába írtam,de azt hiszem mégiscsak ide való. 17/L


2011. szept. 18. 14:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább erény.. amúgy pl a pezsgőért én sem vagyok oda..


F/16

2011. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz mert lehetsz rá allergiás, és csak egyszer elég berúgnod... :) Inkább hanyagold. Egyébként nem "ciki". Nekem még imponál is ha egy lány nem iszik.
2011. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Én 19/L vagyok és még én sem voltam részeg... (igaz én jobban bírom az alkoholt)... amugy egyáltalán nem ciki! :) Meg eléggé rondán néz ki amikor egy lány részeg és kitudja mi történik vele...
2011. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
38%
Másodiknak.. Ha nem inna, pár napon bellül szomjan hala..:S
2011. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert nem bírod az alkoholt. Van ilyen. Nem ciki. Én se ittam még életemben egy kortyot se.


17/F

2011. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Részegnek lenni ciki, mert a részeg ember saját maga demonstrálja, hogy nem képes felnőttként kezelni az alkoholt.
2011. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

visszataszító amikor egy lány teljesen szét van, nagyon részeg! nem kell a trendet folytatnod amit a mai fiatalok csinálnak.

17L

2011. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

17/F

még én se voltam berúgva. amúgy engem nagyon zavar ha egy lány sokat iszik. testépítés a hobbim tehát az alkohol mellett nem is lehet rendesen űzni ezt a sportot. én is úgy vagyok az alkohollal mint te én se szeretem, max egy születésnapi bulin iszok pár rövidet, a sört, bort, pezsgőt kifejezetten utálom de még a szagát is. egyszóval nem ciki sőt szerintem jó hogy vannak még ilyen lányok :)

2011. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam berúgva és az utánakövetkező 2 nap borzasztó letargikus volt...ráadásul sokan mondják, hogy undorító ha egy lány piál és részeg.én csak kipróbáltam milyen de azóta csak mértékkel becsiccsentésig iszok néhanapján társaságban.

17/L

2011. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
71%

én tegnap jól bebasztam:D


21F

2011. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!