Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik férfi, aki megfelel minden, a cikkben felsorolt kritériumnak?

Figyelt kérdés

Az imént bukkantam a cikkre, mi a véleményetek?

[link]


2011. szept. 18. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ezt egy idióta agyhalott nyomorék ribanc írta. Az ilyen söpredékek miatt lett mára az az érték, hogy valaki 190 magas és 90es karja van, ahelyett, hogy virágot ad annak akit szeret, vagy kedvesen beszél hozzá. Fszszopók.
2011. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ja vannak ilyen pasik, csak nem ezen a bolygón!
2011. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem biztos van, mondjuk szerintem ez inkább a 40+ férfiakra jellemző.

nekem ez bejön persze, legyen egy ilyen oldala is, de valamennyire éljen a mának, legyen olan őrült mint én, "rossz".

külsőt illetve meg rocker. :P

2011. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemtom, nem olvastam ez, de ez a Tom Ford bazz, félisten :D
2011. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
MUHAHA! Most én is elkezdhetnék fantáziálni a tökéletes nőről.
2011. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lányként mondom, hogy egy hülye nagyképű r.banc az, aki ezt elvárja egy férfitől. Ok, legyen ápolt, adjon magára és sportoljon. De ennyit nem lehet elvárni egy nőtől! Hiszen a srácok sem várják el tőlünk (a normálisabbja), hogy a méreteink 90-60-90-es legyen, hogy legyen minimum hátközépig érő szőke hajunk, legyünk 175 cm magasak és tökéletes alakúak. Úgyhogy szerintem mi sem várhatjuk el ezt senkitől.
2011. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nézzetek Ian Somerhalderre...ő tökéletes! Hibátlan!...ezt mondom, és férfi vagyok!!! (nem vagyok meleg, van barátnőm), de hogy így kinézzen valaki, ahhoz isten kellett...
2013. okt. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!